| STÍNADLA |
Bohousek Zde
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Pro skautské a foglarovské sběratele

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 17. 1. 2002 | přečteno 673 ]

Dlouholetý spolupracovník Jaroslava Foglara Ivan Vápenka začal vydávat časopis SKAUTFILA. Jde o skautské filatelistické informace vybrané z klubového zpravodaje ZIPSS (Zprávy a informace pro skautské sběratele). Zpravodaj by měl vycházet 4 x ročně. Ivan v v minulých letech vytvořil velmi zajímavý a atraktivní filatelistický exponát Foglarův svět, který s velkým úspěchem prezentuje na mnoha skautských i dalších akcích. Foglarovsko-skautsko-filatelistický zájem a aktivitu potvrzuje i tvorbou příležitostných razítek. Právě jeho zásluhou budou v roce 2002 oráženy zásilky příležitostnými strojovými (není-li
uvedeno jinak) razítky s foglarovskou...


Foglarovské výroky
„Křičte si na mne, řežte si mne, mučte si mne chlebovou polívkou - přece jsem nejšťastnějším chlapcem: Vždyť jsem viděl Rychlé šípy!“ - Tlouštík v den svého prvního setkání s Rychlými šípy.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
Vyšlo od roku 2018...
19. 03. 2024
Počet komentářů: 24

Jan Trojan - Roy: "Foglarovo dítě"
19. 03. 2024
Počet komentářů: 5

reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .