| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Bohouškova anketa

[ Autor: Petr Molka | zařazeno: 1. 2. 2002 | přečteno 406 ]

Lednová anketa přinesla otázku "Jaké bylo oblíbené jídlo Jaroslava Foglara". Odpověd najdete v příspěvku Vlastislava Tomana v rámci akce "Foglar a já" ZDE. Na konci článku najdete nejen řešení kteréže jídlo měl Jestřáb rád, ale také jeho oblíbené hry a zábavy, knihy, filmy, rostlinu, zvíře.... Jak dopadlo hlasování najdete ZDE. Anketu pro měsíc únor připravil Alpín a je především pro znalce legendárního Ládi Velebila. Odkud pocházel? Z Hradčan, Nuslí či Radlic, nebo Starého Města či z Vinohrad, nebo dokonce byl z Vršovic?


Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .