| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Bohoušek přesunut

[ Autor: Petr Molka | zařazeno: 19. 2. 2002 | přečteno 446 ]

Vzhledem k výpadkům serveru, kde byl Bohoušek původně umístěn, jsme museli stránky přesunout na nový server. Omlouváme se návštěvníkům za předchozí nedostupnost těchto stránek.

Od počátku února také nastal problém s registrací nových uživatelů. To znamená, že v současné chvíli se můžete registrovat, ale Bohoušek (red. systém) odmítne nové uživatele zapsat. Postupně budeme (nejen tuto) závadu odstraňovat, ale zároveň přidávat další funkce (např. zasílání novinek, fotoalbum…). Pokud máte připomínky, stížnosti, nápady nebo rady k funkci red. systému, obsahu, vzhledu… Bohouška, můžete napsat na e-mail: bohousek@novinar.cz

Děkujeme - Redakce Bohouška


Foglarovské výroky
„Vař se, vař, čajíčku - vždyť času už jenom chvilička a Rychlé šípy jsou tu co nevidět!!“ - Dlouhé Bidlo vařící uspávací čaj na schůzku s Rychlými šípy „na usmířenou“
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .