| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Časová anomálie

[ Autor: Petr Molka | zařazeno: 20. 2. 2002 | přečteno 457 ]


Přišel nám e-mail se zajímavým postřehem. Dnes totiž zažijeme ojedinělou událost - datum a čas bude složený z dvojek a nul v dokonalé symetrii.

Časová anomálie
Rád bych Vás upozornil na jistou zajímavou anomálii, která proběhne dnes večer. Pokud jste si nevšimli, tak 20. února tohoto roku od 20:02:00 večer bude celých 60 sekund čas vizuálně v dokonalé symetrii.Pro názornost: bude 20. 02. 2002 20:02, což se naposledy stalo 10. ledna roku 1001 v 10:01´dopoledne. A protože standardní čas má jen 23:59 hodin, k žádné další takové anomálii už nikdy, pokud se nezmění počítání času, NEDOJDE.
-tb-


Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .