| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Pomozte nám hledat jaro!

[ Autor: Napsali jste nám | zařazeno: 13. 3. 2002 | přečteno 750 ]

Všechny přátele přírody a obdivovatele tajemných dějů zveme na celostátní akci „Hledání jara“, kterou pořádá Český svaz ochránců přírody.
V celé republice se podle několika základních příznaků budeme snažit najít společně odpověď, zda je i u vás již konečně jaro. To poznáme o velikonočním víkendu 30. 3. až 1. 4. podle: výšky kopřivy žahavky, výskytu vajíček jakýchkoliv žab a velikosti největšího rozvinutého listu břízy.
Pokud tyto informace pošlete spolu se svým jménem a adresou do 10. 4. do CDM ČSOP (poštovní přihrádka 447, 111 21 Praha 1), na www.volny.cz/cdmcsop (kde jsou k akci podrobnosti) najdete 15. 4. odpověď.
Tak co, pomůžete nám hledat jaro?
Michal Kulík
CDMcsop@volny.cz


Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .