| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Pomozte nám hledat jaro!

[ Autor: Napsali jste nám | zařazeno: 13. 3. 2002 | přečteno 328 ]

Všechny přátele přírody a obdivovatele tajemných dějů zveme na celostátní akci „Hledání jara“, kterou pořádá Český svaz ochránců přírody.
V celé republice se podle několika základních příznaků budeme snažit najít společně odpověď, zda je i u vás již konečně jaro. To poznáme o velikonočním víkendu 30. 3. až 1. 4. podle: výšky kopřivy žahavky, výskytu vajíček jakýchkoliv žab a velikosti největšího rozvinutého listu břízy.
Pokud tyto informace pošlete spolu se svým jménem a adresou do 10. 4. do CDM ČSOP (poštovní přihrádka 447, 111 21 Praha 1), na www.volny.cz/cdmcsop (kde jsou k akci podrobnosti) najdete 15. 4. odpověď.
Tak co, pomůžete nám hledat jaro?
Michal Kulík
CDMcsop@volny.cz


Foglarovské výroky
„S vaší pomocí chci udělat Stínadla takovými, jakými byla za dob Vojtěcha Vonta. Při památce mrtvého Roberta Komoura slibuji, že pokud budu na místě, které jste mi svěřili, nedopustím, aby bylo ve Stínadlech pošlapáváno právo a čest a porušována svornost. Už nikdy nesmí mezi námi vzniknout nesvár, už nikdy nesmí být porušena vontská tradice. Žlutá je barva naše!“ - prohlášení čerstvě zvoleného nového Velkého Vonta Vládi Dratuše po volbě 8. dubna.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2023
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .