| STÍNADLA |
Bohousek Zde
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Chcete představit svůj oddíl v květnu na akci BAMBIRIÁDA?

[ Autor: Bohoušek | zařazeno: 22. 3. 2002 | přečteno 692 ]

Bambiriáda letos bude 23.-26. května v Praze na Letné a jedná se o prezentaci možností pro volný čas dětských sdružení. Na Bambiriádě můžete představit svůj oddíl vystoupením na pódiu, aktivní prezentací nebo jednorázovou soutěží, hrou atd. Ukažte dětem co v oddíle děláte, pozvěte je do klubovny, na tábor... Bambiriáda je k tomu jako stvořená! Více informací získáte u Daniela Srba, koordinátora pražské akce (srb@rain.cz , 0777-326772, 02-67008217).

Ve středu 3. dubna se koná schůzka sdružení dětí a mládeže, účastníků pražské Bambiriády. Přijďte v 17 hodin do zasedacího sálu paláce YMCA (Na Poříčí 12, Pha 1). Letos Bambiriáda proběhne ve 14 městech ČR. Pokud máte zájem o další informace či prezentacio v regionech, napište na bambiriada@borovice.cz a připište zda máte zájem o aktivní prezentaci či pódiové vystoupení.

Související články:
Bambiriáda 2001 (25.05.2001)Foglarovské výroky
„Křičte si na mne, řežte si mne, mučte si mne chlebovou polívkou - přece jsem nejšťastnějším chlapcem: Vždyť jsem viděl Rychlé šípy!“ - Tlouštík v den svého prvního setkání s Rychlými šípy.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
Vyšlo od roku 2018...
19. 03. 2024
Počet komentářů: 24

Jan Trojan - Roy: "Foglarovo dítě"
19. 03. 2024
Počet komentářů: 5

reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .