| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Alvarez pro sběratele

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 13. 3. 2002 | přečteno 424 ]

Jak již Bohoušek informoval, připomínáme si v těchto dnech 60. výročí od zahájení dlouhodobé hry Alvarez v Jestřábově oddíle. Při té příležitosti vydal kamarád Ivan Vápenka v rámci aktivit Pražské pobočky SPJF...zvláštní přítiskovou dopisnici s motivem dlouhodobé hry a textem Jaroslava Foglara, který připomíná vznik celé hry. Dopisnice je opatřena denním razítkem pošty 140 19 (nedaleko Milíčovských rybníků, dnes Praha 4 - nedaleko místa, kde byla hra zahájena).
Ivan mě dnes informoval, že má k dispozici ještě cca 20 ks těchto dopisnic, takže případní zájemci skutečně neváhejte.
A jak pohlednici získáte? Napište Ivanovi - a do obálky nezapomeňte přiložit 20 Kč a ofrankovanou obálku (5,40 Kč) s čitelně nadepsanou adresou. Ivan vám tuto unikátní dopisnici rád pošle.

Kontakt: Ivan Vápenka, Na Zámyšli 8, 150 00 Praha 5 - Košíře. E-mail:

pav.vapenka@seznam.czFoglarovské výroky
„Vař se, vař, čajíčku - vždyť času už jenom chvilička a Rychlé šípy jsou tu co nevidět!!“ - Dlouhé Bidlo vařící uspávací čaj na schůzku s Rychlými šípy „na usmířenou“
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .