| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Bohoušek doporučuje
Pátračka v bytě Jaroslava Foglara
Pátračka v bytě Jaroslava Foglara

Město jako přízrak - Pražské inspirace Jaroslava Foglara
Město jako přízrak - Pražské inspirace Jaroslava Foglara
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Dětská práva v praxi

[ Autor: Bohoušek | zařazeno: 6. 6. 2002 | přečteno 18 ]

Zdravotně sociální fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, Středisko náhradní rodinné péče Praha, Childwatch Jižní Karolína, USA pořáaly pod záštitou vedeni Jihočeské univerzity a Zdravotně sociální fakulty ve dnech 29. a 30. května 2002 v Lázních Aurora v Třeboni mezinárodní konferenci na téma "Dětská práva v praxi". Na programu prvního dne konference bylo téma: Dětská práva a jejich implementace u nás a ve světě - přednášeli američtí a čeští odborníci (skupiny profesora Meltona a profesora Dunovského).
Téma druhého dne bylo věnováno otázce dětských práv a sociálních služeb - přednášeli přední odborníci z Čech a Slovenska.

odbor bezpečnostní politiky MV


Foglarovské výroky
„Vytvořil jsem si Modrý život a snažím se jím žít, abych se stal pravým šlechticem. Ne titulem, ale svými činy, celým svým životem“ - Láďa Vilemín Jirkovi Dražanovi na vysvětlenou svého příkladného jednání.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Bohoušek před 20 lety
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .