| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

První Red Bull letecký denZelená kočka, kouřící půllitr piva, krmelec plný sena ale i tleskačovské lítací kolo - to vše a mnohem více létalo v neděli

[ Autor: Hromča | zařazeno: 24. 6. 2002 | přečteno 35 ]

Zelená kočka, kouřící půllitr piva, krmelec plný sena ale i tleskačovské lítací kolo - to vše a mnohem více létalo v neděli 23. 6. 2002 do Vltavy na akci "První Red Bull letecký den". Maminky, tatínkové, babičky, dědečkové a jiné "chůvy" zaplnily s dětmi most Legií, Střelecký ostrov a oba břehy Vltavy. Prvnímu leteckému dni přálo i počasí.Rampa byla obehnána lidmi na lodičkách, šlapadlech a kánoích. Účastnilo se skoro 40 "hejbátek", jejichž posádky skvěle pobavily přítomné davy lidiček. Mnohé výstupy byly spíše ukázkou kolmého pádu do vody, než ladnému přistání na hladině. Kdo nezažil - neuvěří, jak skvěle bylo u Vltavy......

http://www.redbullleteckyden.cz


Foglarovské výroky
„S vaší pomocí chci udělat Stínadla takovými, jakými byla za dob Vojtěcha Vonta. Při památce mrtvého Roberta Komoura slibuji, že pokud budu na místě, které jste mi svěřili, nedopustím, aby bylo ve Stínadlech pošlapáváno právo a čest a porušována svornost. Už nikdy nesmí mezi námi vzniknout nesvár, už nikdy nesmí být porušena vontská tradice. Žlutá je barva naše!“ - prohlášení čerstvě zvoleného nového Velkého Vonta Vládi Dratuše po volbě 8. dubna.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2023
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .