| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Vyšla Bobří stopa č. 37

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 8. 6. 2002 | přečteno 452 ]

Ve středu 5. června vyjely z rotačky brněnské tiskárny Arch první výtisky Zpravodaje SPJF – Bobří stopou č. 37. Velmi kvalitně vypravené číslo s podařenou obálkou s Vinnetouem a Old Shatterhandem od Jiřího Grbavčice je tentokrát věnováno spisovateli Karlu Mayovi a jeho dobrodružným knihám. Čtenáři v čísle najdou také…tradiční rubriky Klubovní hlasatel, Z Bobřího zápisníku, Mozaiku zpráv a Pro bystré hlavy. V čísle začíná i nová dlouhodobá hra pro čtenáře, kluby a stopaře Bobří stopy pod názvem 5 ztracených měst Janagaru. Milovníkům kreslených seriálů jsou určeny první dva díly příběhů miláčka slonů Tůmé. Velká část Bobří stopy je věnována nedožitým 95. narozeninám Jaroslava Foglara – Jestřába, zajímavý je rovněľ příspěvek Ivana Vápenky – Žily skutečně Rychlé šípy a rozhovor s jubilujícím Josefem Bláhou Řešetlákem. Bobří stopu lze objednat (nejlépe formou předplatného současně s členstvím ve Sdružení přátel Jaroslava Foglara za 120,- Kč na rok) na adrese: SPJF, P.O. Box 245, 658 45 Brno.
Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .