| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Dětská seznamka v novém

[ Autor: Napsali jste nám | zařazeno: 25. 7. 2002 | přečteno 507 ]

Dětská seznamka je první seznamkou, která byla vytvořena pro děti, které jen stěží hledají kamarády na seznamkách pro dospělé. Seznamka byla spuštěna v únoru roku 2000. V současné době je takto specializovaných seznamek pro děti více, ale žádná nemá tak obsáhlý výběr inzerátů. Díky firmě Davay zde také pravidelně probíhají i soutěže o zajímavé filmy na videokazetách.
Dětská seznamka oblékla úplně nový kabát a hlavně už nepracuje jako statická stránka, ale dynamická. Co to přinese jejím návštěvníkům? Nový vzhled a nové funkce. Pro děti to bude znamenat, že na stránkách mohou najít každý den nové inzeráty. Pro bezpečnost je tu nová funkce, která umožňuje podat inzerát pod značkou. U takovéhoto inzerátu se nezobrazuje emailová adresa a zájemce odpoví přes formulář. Podle odpovědi se pak inzerující rozhodne, zda tomuto zájemci odepíše a tím prozradí svoji emailovou adresu.

TAMeK

Dětskou seznamku najdete http://www.seznamka.icok.cz


Foglarovské výroky
„Vař se, vař, čajíčku - vždyť času už jenom chvilička a Rychlé šípy jsou tu co nevidět!!“ - Dlouhé Bidlo vařící uspávací čaj na schůzku s Rychlými šípy „na usmířenou“
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .