| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Na eKamarádu je o prázdninách soutěž i pro dospělé

[ Autor: Fuček Miloslav | zařazeno: 31. 7. 2002 | přečteno 7 ]

Magazín eKamarád (http://www.ekamarad.cz) má přes školní rok pravidelné soutěže o ceny. Byla to Soutěž part a klubů., kterou v letošním roce nahradila Soutěž pro všechny šikovné kamarády. O prázdninách mají tyto soutěže přestávku a tak v eKamarádu vyhlásili prázdninovou soutěž pro dospělé.Prázdninová soutěž pro dospělé mé samozřejmě vztah k dětem. Je totiž o nich.Dospělí zde mohou soutěžit ve dvou kategoriích a to v kategorii literární či v kategorii fotografické. Jejich úkolem je popsat nebo fotograficky zdokumentovat svůj prázdninový zážitek s dětmi. Je to tedy šance pro vedoucí, ale i rodiče či jiné lidi, kteří zažijí o prázdninách zajímavý zážitek s dětmi.

Podrobnosti najdete v Magazínu eKamarád, který tuto soutěž vyhlásil 2. července.

Miloslav Fuček


Foglarovské výroky
„S vaší pomocí chci udělat Stínadla takovými, jakými byla za dob Vojtěcha Vonta. Při památce mrtvého Roberta Komoura slibuji, že pokud budu na místě, které jste mi svěřili, nedopustím, aby bylo ve Stínadlech pošlapáváno právo a čest a porušována svornost. Už nikdy nesmí mezi námi vzniknout nesvár, už nikdy nesmí být porušena vontská tradice. Žlutá je barva naše!“ - prohlášení čerstvě zvoleného nového Velkého Vonta Vládi Dratuše po volbě 8. dubna.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2023
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .