| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Bohoušek doporučuje

Na eKamarádu je o prázdninách soutěž i pro dospělé

[ Autor: Fuček Miloslav | zařazeno: 31. 7. 2002 | přečteno 499 ]

Magazín eKamarád (http://www.ekamarad.cz) má přes školní rok pravidelné soutěže o ceny. Byla to Soutěž part a klubů., kterou v letošním roce nahradila Soutěž pro všechny šikovné kamarády. O prázdninách mají tyto soutěže přestávku a tak v eKamarádu vyhlásili prázdninovou soutěž pro dospělé.Prázdninová soutěž pro dospělé mé samozřejmě vztah k dětem. Je totiž o nich.Dospělí zde mohou soutěžit ve dvou kategoriích a to v kategorii literární či v kategorii fotografické. Jejich úkolem je popsat nebo fotograficky zdokumentovat svůj prázdninový zážitek s dětmi. Je to tedy šance pro vedoucí, ale i rodiče či jiné lidi, kteří zažijí o prázdninách zajímavý zážitek s dětmi.

Podrobnosti najdete v Magazínu eKamarád, který tuto soutěž vyhlásil 2. července.

Miloslav Fuček


Foglarovské výroky
„Ale jakýpak chlapeček! - Dej sem cukroví a žádná řeč se nevede!“ - trochu ústnatý Pepíček na Rychlé šípy dělající Mikulášskou nadílku.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .