| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Heč, už jsou mi dva roky!

[ Autor: Bohoušek | zařazeno: 31. 8. 2002 | přečteno 749 ]

Tak tedy dnešním dnem - 30. srpnem jsou to dva roky, co jsem se objevil na světové pavučině. Za tu dobu jsem zveřejnil řadu informací, novinek - je to už přes čtyři stovky článků. Mým hybným motorem jezájem Vás - mých čtenářů. A tak se dnes sešla moje tříčlenná redakce, aby vše zhodnotila, promyslela a přichystala pro Vás spoustu novinek. Váš zájem je však zavazující. A za své tvůrce Vám všem - milým (téměř 37 000) čtenářům za zájem, příspěvky a komentáře (i gratulačky) děkuji. Váš Bohoušek


Foglarovské výroky
„Vař se, vař, čajíčku - vždyť času už jenom chvilička a Rychlé šípy jsou tu co nevidět!!“ - Dlouhé Bidlo vařící uspávací čaj na schůzku s Rychlými šípy „na usmířenou“
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .