| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Bohoušek slavil 2. narozeniny

[ Autor: Milan Lebeda - Alpín | zařazeno: 31. 8. 2002 | přečteno 414 ]

Přesně dva roky již Bohoušek naslouchá i žvaní, sbírá aktuality i probírá archivy, pátrá, podílí se na akcích, soutěžích, setkáních..., ale i fotografuje, natáčí obrázky i zvuky a snaží se technicky ošetřit ty archivní (fotografií se v dohledné době dočkáme vícero, posledně jmenované - obrázky, zvuky vč. archivních - v malinkých ukázkách také občas zařadíme). To vše z oblasti širokého Foglarovského světa - dávného i ryze dnešního.
Při 1. narozeninách počítadlo sdělovalo 8 800, nyní - o rok později 37 000. Snad za většinou z těchto "čísel" můžeme doufat v alespoň trochu spokojené čtenáře.
Aby tomu bylo i nadále, si společně s vámi přejí Bohouškové
Milan Lebeda - Alpín, Petr Molka - Best a Tomáš Hromádka - Krizmen


Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .