| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Tak tady sedím...

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 17. 8. 2002 | přečteno 434 ]

a do tmy tiše hledím. Že by mi bylo obzvlášť veselo, říci se nedá, ikdyž kdo chce, za vším Rychlé šípy hledá. Že se říká, "plantážníku" vím já přec, ač zdá se, ano, vypadá to jako klec. Není to klec kovová, ani žádná věc fórová. A tak tu sedím a přemýšlím, jak Jestřáb s plnicím perem svým. Ne z Kajetánky to není, vždyť to místo, na kterém sedím pro mnohé foglarovce upadlo v zapomnění. A přec tu sedím a ťukám do počítače řádky tyto, jsem unaven, jsou povodně, zvládneme to! Nedaleko jsou Ještěrčí jámy a Jestřáb tudy, kde sídlí krizový štáb, chodíval na výpravy "do propadlin" (kam jen to jela poprvé dlouho autobusem hlavní postava v Dobrodružství v Zemi nikoho?)


Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .