| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Bohoušek doporučuje

23. září je Den dobré vůle

[ Autor: Bohoušek | zařazeno: 23. 9. 2002 | přečteno 561 ]

Výbor dobré vůle: Dne 23. září 2002 oslaví Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové spolu se svými partnery ČSOB a Junákem - svazem skautek a skautů v ČR Den dobré vůle. Heslo pro letošní rok zní: Nové začátky jsou těžší… Výtěžek celonárodní sbírky, která se uskuteční v Den dobré vůle v řadě českých a moravských měst, bude věnován na potřeby opuštěných a handicapovaných dětí v záplavami postižených oblastech. Kdo chce přispět na tento účel Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové, dostane malé červené srdíčko do klopy. Bližší informace získáte na tel. č. 0800/ 11 10 10.Každoročně v září připomínáme založení Nadace Olgy Havlové a seznamujeme veřejnost s programy, které tato nadace uskutečňuje. Symbolem Dne dobré vůle je červené srdíčko - odznak, který může dostat každý za malý příspěvek. Výtěžek se použije na projekty pomoci opuštěným a zdravotně postiženým dětem. K tomuto dni pořádá Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové ve spolupráci s Junákem ČR dětské programy v Praze, Hradci Králové, Plzni, Kopřivnici, Rokycanech, Českých Budějovicích, Karlových Varech, Novém Městě na Moravě a dalších městech. V Praze na Žofíně se pravidelně koná zahradní slavnost za účasti pana presidenta Václava Havla.

"I když nepřispějete penězi, můžete se podílet na naší akci tím, že uděláte dobrý skutek", říká ředitelka nadace Milena Černá. "Výbor dobré vůle také začínal tím, že upozorňoval na potřeby lidí se zdravotním postižením a snažil se zlepšit jejich život. Podívejte se kolem sebe a dělejte to také tak."


Foglarovské výroky
„Ale jakýpak chlapeček! - Dej sem cukroví a žádná řeč se nevede!“ - trochu ústnatý Pepíček na Rychlé šípy dělající Mikulášskou nadílku.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .