| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

10. ROČNÍK ZLATÉHO ÁMOSE

[ Autor: Napsali jste nám | zařazeno: 1. 10. 2002 | přečteno 509 ]

Dětská tisková agentura: Ve čtvrtek 3. října bude slavnostně zahájen už desátý ročník ankety o nejoblíbenějšího učitele České republiky Zlatý Ámos 2003. Od té chvíle mohou děti ze základních a středních škol posílat nominace svých oblíbených kantorů. Pravidla zůstávají stejná jako v ročnících předcházejících. Přihláška musí obsahovat stručnou charakteristiku kandidáta, popis jedné příhody s ním prožité a podpisy sta osob, které s návrhem souhlasí. Na malých školách do 150 žáků stačí, když se podepíše alespoň polovina z nich (podrobnější informace a historie minulých ročníků jsou k dispozici na www.radiodomino.cz/amos.htm). Přihlášky přijímá občanské sdružení Klub Domino, Na Nivách 314, 141 00 Praha 4 do konce tohoto roku, tedy až do 31. prosince 2002. Pak je dostane porota, která zkontroluje, zda obsahují požadované údaje a pozve všechny oblíbené kantory na výběrové kolo.

Z výběrového kola postoupí do finále už pouze šest kandidátů. Ti se koncem března příštího roku ve veřejné soutěži budou ucházet o titul Zlatý Ámos 2003.
(DTA 1.10.2002)


Foglarovské výroky
„Vař se, vař, čajíčku - vždyť času už jenom chvilička a Rychlé šípy jsou tu co nevidět!!“ - Dlouhé Bidlo vařící uspávací čaj na schůzku s Rychlými šípy „na usmířenou“
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .