| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

AKU - AKU - sraz dětí a všech i dospělých dětí, kteří si chtějí hrát netradiční

[ Autor: Napsali jste nám | zařazeno: 1. 10. 2002 | přečteno 522 ]

ekamarad.cz: Akce AKU - AKU se koná v termínu od 11. do 13. října 2002. Sraz je v pátek večer asi v 21.30 (bude upřesněno přihlášeným) na nádraží v Bojkovicích. Jinak po svých do Komni (asi 6 km). Cena je 70,-- Kč do 15-ti let a 80,-- Kč pro všechny starší. Kdo odmítne dát adresu a rodné číslo, které jsou podmínkou pro státní dotaci, tak zaplatí 140,-- Kč.V ceně je autobus z a do Bojkovic, polovina jízdného (cesta tam bude proplacena po předložení jízdenky), ubytování, které je sice dražší, ale bude se topit. V ceně je dále část jídla (opět bude upřesněno přihlášeným) Spí se ve vlastním vybavení v tělocvičně, zajištěno teplé jídlo a počasí Pořadatelé potřebují, abyste jimi dali co nejdříve vědět na telefon 572548167 - Miroslav Hrabinec - Nemo nebo na email nemo@mybox.cz. Uvádějte město odkud jste, počet účastníků do 15 let, do 18 let, do 26 let a nad 26 let (stačí hrubé předpoklady pro zajištění stravy, ubytování a autobusu). kontakt na vás: email, telefon a adresu. Hrabinec Miroslav - Nemo


Foglarovské výroky
„Vař se, vař, čajíčku - vždyť času už jenom chvilička a Rychlé šípy jsou tu co nevidět!!“ - Dlouhé Bidlo vařící uspávací čaj na schůzku s Rychlými šípy „na usmířenou“
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .