| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Před 15 lety se v měsíčníku „Praha“ psalo

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 1. 11. 2002 | přečteno 3146 ]

„Pěknou tradicí se staly knižní večery, které pořádá Arbesovo knihkupectví v klubu U bílého koníčka na Staroměstském náměstí. V pořadech o knihách a autorech zde hostují významní spisovatelé, překladatelé, výtvarníci, fotografové a herci.” V říjnu tu bylo setkání s Jaroslavem Foglarem, autorem legendárních knížek jako Záhada hlavolamu a Rychlé šípy. Povídání doplnila písničkami trampská skupina Handlíři. 26. listopadu cyklus Z tajemství Arbesova knihkupectví pokračuje setkáním s Ondřejem Neffem, autorem vědeckofantastických povídek a esejí o světové sci-fi.“
Měsíčník PRAHA ´87, číslo 11/1987, rubrika Ze života města (vydával Národní výbor hl. m. Prahy v nakl. Panorama)


Foglarovské výroky
„Vař se, vař, čajíčku - vždyť času už jenom chvilička a Rychlé šípy jsou tu co nevidět!!“ - Dlouhé Bidlo vařící uspávací čaj na schůzku s Rychlými šípy „na usmířenou“
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .