| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Končí Bohouškovy SMS zprávy?

[ Autor: Bohoušek | zařazeno: 27. 1. 2003 | přečteno 28 ]

Od 4. 2. 2003 dochází k úpravám cen a omezení internetové brány pro zasílání SMS do sítě T-Mobile. To znamená, že ti, kdo používají služeb mobilního operátora T-Mobile, mohou dostat bohouškovu SMS nanejvýš 1x měsíčně. Proto server Bohoušek (www.bohousek.cz) resp. nová služba Info-Bohoušek začátkem března nabídne nové rozšířené mobilní služby.Bohouškovy SMS zprávy jsou krátké textové zprávy zasílané na mobil prostřednictvím SMS. Jednou týdně jsou v průměru zaslány dvě až tři textové zprávy informací serveru Bohoušek (www.bohousek.cz).

Nadále mohou tedy uživatelé služeb sítě Oskar a Eurotel objednávat Bohouškovy SMS zprávy takto:
Odešlete SMS ve tvaru: +foglar (pro přihlášení) nebo -foglar (pro odhlášení) na tel.: +420776147905 (OSKAR).

Děkujeme za vaše náměty a připomínky - ty můžete zaslat jako SMS na: tel.: +420776147905 (OSKAR), nebo e-mail: bohousek@novinar.cz.


Foglarovské výroky
"Hochu - hochu, klády jsou shnilé, snadno k úrazu přijíti můžeš - a přesto už osumkrát coby píďalka jablečná nahoru se plazíš - a dolu zase vesele sjíždíš." - starší pán k Rychlonožkovi při plnění cvičení do Modrého života.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2023
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .