| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Moravští indiáni informují

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 27. 1. 2003 | přečteno 476 ]

Napsal nám Rolf ze 155. Klubu Bobří stopy Moravští indiáni z Vyškova: V současné době desetičlenný klub se chystá na výpravu se spřáteleným 143.KBS Orion-Adamov, se kterým byla v srpnu 2002 navázána kamarádská spolupráce. Po klubovní schůzce 23.1.2003 jsme v Radniční uličce uctili památku před čtyřmy léty zesnulého Jestřába minutou ticha. Kluci, holky, také byste chtěli založitsvůj vlastní klub? Chcete si organizovat svůj vlastní volný čas se svými kamarády? Navštivte http://kluby.adam.cz - a dozvíte se více!


Foglarovské výroky
"Sundejte si opasky, boty, podvazky - zkrátka všechno, co vás tísní!" - Mirek Dušín Rychlým šípům při přípravě k spánku na zimní výpravě na chatě Červenáčkova strýčka.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
 • 23. 1. 2024 - 25 let od úmrtí Jaroslava Foglara - Jestřába
 • 13 otázek - kvízy
  Nejkomentovanější
  reklama

  * Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
  * Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  * Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
  * Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
  * Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .