| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

O činnosti Skautské nadace Jaroslava Foglara

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 21. 2. 2003 | přečteno 453 ]

V úzké spolupráci s Junákem - Svazem skautů a skautek funguje již téměř rok SKAUTSKÁ NADACE JAROSLAVA FOGLARA. O tom, jak nadace vznikla, jaký je její vztah k Junáku, jak podporuje skautské oddíly, o zdrojích peněz odkud získává Skautská nadace Jaroslava Foglara se můžetedočíst v časopisu Skauting č. 5/2003, kde vyšel rozhovor s Ivo Brzobohatým – Ještěrem, předsedou Správní rady. V internetové podobě naleznete rozhovor přímo na stránkách Skautské nadace Jaroslava Foglara na adrese http://www.snjf.cz ; Příznačné pro rozhovor je, že se představitel Nadace nevyjadřuje k osobě, životu, dílu a dědictví Jaroslava Foglara stejně tak k osobě Jaroslava Foglara jako skautského vůdce. Jako by jméno "Foglar" bylo v názvu jenom náhodou?! Jako by to slovo "Foglar" bylo zaklínadlem.
Foglarovské výroky
„Vař se, vař, čajíčku - vždyť času už jenom chvilička a Rychlé šípy jsou tu co nevidět!!“ - Dlouhé Bidlo vařící uspávací čaj na schůzku s Rychlými šípy „na usmířenou“
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .