| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Bohoušek doporučuje

Foglarova ulice v Praze bude!

[ Autor: Bohoušek | zařazeno: 5. 3. 2003 | přečteno 524 ]

ČTK 4. 3. 2003 v 19:13 - ve své zprávě "Praha má další nové názvy ulic" uvedla: "Jméno autora dodnes oblíbených knih pro mládež Jaroslava Foglara, který byl významnou osobností skautského hnutí, ponese ulice v Praze 5 Stodůlkách. Slepá komunikace vychází z Tlumačovské ulice od křižovatky s ulicí Rotavskou."...
O přesnem názvu ulice a dalších podrobnostech budeme průběžně informovat.

Bohoušek se pokusil předběžně určit umístění ulice Jaroslava Foglara. Výsledek najdete ZDE na seznam.cz/mapy.cz a také ZDE na mapy.atlas.cz!


Foglarovské výroky
„Mám! Mám, mám, podívejte se. Viděli jste už ježka někdy takhle?“ - Losna v okamžiku, kdy před Vontskou radou vyjmul ježka z klece při volbě Velkého Vonta.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .