| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech

Neexistuji vhodna data!

Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Sběratelská setkání letošního jara

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 5. 3. 2003 | přečteno 426 ]

Nejenom Foglarovky, ale i další sběratelský materiál týkající se Jaroslava Foglara a dalších autorů dobrodružných knih můžete vyměnit, koupit, prodat na následujících sběratelských setkáních: 8. března 2003 - Již šesté setkání skautských sběratelů v Kostelci nad Orlicí pořádá Kostelecká pobočka SPJF a 1. oddíl skautů br. Františka Talacka „Ostrá sekera“ od 9 do 14 hodin ve sdruženém klubu Rabštejn na Palackého náměstí. 22. března 2003 se koná tradiční Jarní setkání skautských sběratelů od 8 do 12 hod. v Kulturním sále na Hlavním nádraží v Praze. Pořádá Klub skautských sběratelů Junáka. Kontakt na pořadatele: klub.sberatel@skaut.cz 8. května 2003 - I. SETKÁNÍ SBĚRATELU FOGLAROVEK (a dalších materiálů týkajících se Jaroslava Foglara). Koná se v Klubu DDM Klamovka, Podbělohorská 3, Praha 5 od 9 do 12 hod. Pořádá Pražská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara (podrobnosti ještě zveřejníme). E-mail na organizátory: spjf.praha@seznam.cz O dalšíchakcích zatím nevíme. Pokud Vy ano, napište nám, rádi termíny i další informace zveřejníme!


Foglarovské výroky
"Já nejsem žádný Metráček! A pracovat nebudu! Já byl před pěti lety nemocný! Já měl rýmu!" - Metráček na Rychlonožkovu výzvu k práci na stavbě sněhové chýše Rychlých šípů
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
 • 23. 1. 2024 - 25 let od úmrtí Jaroslava Foglara - Jestřába
 • 13 otázek - kvízy
  Nejkomentovanější
  reklama

  * Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
  * Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  * Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
  * Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
  * Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .