| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Bohoušek doporučuje

Deset prezidentů a Rychlé šípy

[ Autor: Napsali jste nám | zařazeno: 10. 4. 2003 | přečteno 548 ]

Kamarád Ivan Vápenka - IVA Bohouškovi napsal: Právě jsem si koupil v Knize novinku s názvem "DESET PREZIDENTů" od autora Libora Budinského. Jsou to portréty... všech našich prezidentů, velmi pěkně
zpracované. To však není pro nás tak zajímavé, jako to, že v úvodní kapitole "Naši prezidenti", hned na první straně jsou tyto dvě věty: Hned na první pohled je jasné, že se u nás prezidenty nestávají bezproblémoví lidé. Nejsou
to žádní Dušínové, vypůjčíme-li si postavu z Foglarových Rychlých šípů. ...Foglarovské výroky
„Ale jakýpak chlapeček! - Dej sem cukroví a žádná řeč se nevede!“ - trochu ústnatý Pepíček na Rychlé šípy dělající Mikulášskou nadílku.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .