| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Třebíč bude patřit vedoucím a instruktorům

[ Autor: Jan Burda | zařazeno: 28. 1. 2004 | přečteno 24 ]

Poslední únorový víkend se v Třebíči sejdou vedoucí a instruktoři, kteří pracují s dětmi a mládeží. Akce s názvem Regionální velká výměna zkušeností se uskuteční v prostorách základní školy Týnská. Hlavním organizátorem je Občanské sdružení Kadet společně s Domem dětí a mládeže Hrádek a 43. oddílem Junáka. RVVZka se na Vysočině koná již potřetí - po loňském ročníku v Jihlavě se vrací do Třebíče.„Jedná se o největší setkání svého druhu na Vysočině, kterého se zúčastní také vedoucí z dalších krajů. Očekáváme účast asi dvou set vedoucích ze všech oblastí dětských a mládežnických aktivit. Přijedou Junáci, Pionýři, vychovatelé z domů dětí a vedoucí z celé řady dalších organizací. Pro všechny je připraveno více než čtyřicet nejrůznějších programů“ řekl Jan Burda – hlavní organizátor akce. Program je rozdělen na diskusní sekce – pokus o řešení ožehavých problémů práce s dětmi, semináře – přednášky odborníků na nejrůznější témata a dílny, kde si účastníci sami vyzkoušejí nejrůznější praktické dovednosti využitelné při práci s dětmi. Celý víkend tak bude naplněn snahou o nabytí nových zkušeností, kontaktů a načerpání nových poznatků a hlavně motivace pro práci s dětmi. Na financování celé akce se podílí kraj Vysočina a záštitu převzala Mgr. Alena Štěrbová – náměstkyně hejtmana kraje Vysočina. „Hlavním cílem akce je poznat, že volný čas se dá naplňovat nejrůznějšími způsoby. I když každý to děláme jinak, cíl máme stejný – účelné využití volného času dětí a mládeže. A přesně o to jde. Setkat se, komunikovat, vyměnit si zkušenosti, spolupracovat…“ dodal Jan Burda. Zájemci o tuto akci najdou více informací na webu www.rvvz-vysocina.cz, kde se také mohou do 20. 2. přihlašovat. Více informací: Jan Burda – 777 750 131


Foglarovské výroky
„S vaší pomocí chci udělat Stínadla takovými, jakými byla za dob Vojtěcha Vonta. Při památce mrtvého Roberta Komoura slibuji, že pokud budu na místě, které jste mi svěřili, nedopustím, aby bylo ve Stínadlech pošlapáváno právo a čest a porušována svornost. Už nikdy nesmí mezi námi vzniknout nesvár, už nikdy nesmí být porušena vontská tradice. Žlutá je barva naše!“ - prohlášení čerstvě zvoleného nového Velkého Vonta Vládi Dratuše po volbě 8. dubna.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2023
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .