| STÍNADLA |
Bohousek Zde
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Třebíč bude patřit vedoucím a instruktorům

[ Autor: Jan Burda | zařazeno: 28. 1. 2004 | přečteno 450 ]

Poslední únorový víkend se v Třebíči sejdou vedoucí a instruktoři, kteří pracují s dětmi a mládeží. Akce s názvem Regionální velká výměna zkušeností se uskuteční v prostorách základní školy Týnská. Hlavním organizátorem je Občanské sdružení Kadet společně s Domem dětí a mládeže Hrádek a 43. oddílem Junáka. RVVZka se na Vysočině koná již potřetí - po loňském ročníku v Jihlavě se vrací do Třebíče.„Jedná se o největší setkání svého druhu na Vysočině, kterého se zúčastní také vedoucí z dalších krajů. Očekáváme účast asi dvou set vedoucích ze všech oblastí dětských a mládežnických aktivit. Přijedou Junáci, Pionýři, vychovatelé z domů dětí a vedoucí z celé řady dalších organizací. Pro všechny je připraveno více než čtyřicet nejrůznějších programů“ řekl Jan Burda – hlavní organizátor akce. Program je rozdělen na diskusní sekce – pokus o řešení ožehavých problémů práce s dětmi, semináře – přednášky odborníků na nejrůznější témata a dílny, kde si účastníci sami vyzkoušejí nejrůznější praktické dovednosti využitelné při práci s dětmi. Celý víkend tak bude naplněn snahou o nabytí nových zkušeností, kontaktů a načerpání nových poznatků a hlavně motivace pro práci s dětmi. Na financování celé akce se podílí kraj Vysočina a záštitu převzala Mgr. Alena Štěrbová – náměstkyně hejtmana kraje Vysočina. „Hlavním cílem akce je poznat, že volný čas se dá naplňovat nejrůznějšími způsoby. I když každý to děláme jinak, cíl máme stejný – účelné využití volného času dětí a mládeže. A přesně o to jde. Setkat se, komunikovat, vyměnit si zkušenosti, spolupracovat…“ dodal Jan Burda. Zájemci o tuto akci najdou více informací na webu www.rvvz-vysocina.cz, kde se také mohou do 20. 2. přihlašovat. Více informací: Jan Burda – 777 750 131


Foglarovské výroky
„Křičte si na mne, řežte si mne, mučte si mne chlebovou polívkou - přece jsem nejšťastnějším chlapcem: Vždyť jsem viděl Rychlé šípy!“ - Tlouštík v den svého prvního setkání s Rychlými šípy.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
Vyšlo od roku 2018...
19. 03. 2024
Počet komentářů: 24

Jan Trojan - Roy: "Foglarovo dítě"
19. 03. 2024
Počet komentářů: 5

reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .