| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Svět knihy 2004 - letos bez novinek

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 7. 5. 2004 | přečteno 441 ]

Návštěvníci letošního ročníku Světa knihy - největšího českého knižního veletrhu, který se koná od 6. do 9. května 2004 na pražském Výstavišti, se letos musí obejít bez foglarovských novinek. V loňském roce se přitom namlsali - Dobrodružství s Bobří stopou, Posledního tajemství Jana T, či Modré pětky. Letos příznivcům dobrodružné literatury přichystali nakladatelé pouze setkání s autory knihy o Eduardu Ingrišovi (k této vskutku pozoruhodné osobnosti se na Bohouškovi jistě vrátíme), či se známým etnologem a znalcem indiánů - M. Stinglem. Těm, kterým chybí ještě autogram Foglarovy sekretářky Lenky Reinerové, doporučujeme navštívit Výstaviště v sobotu krátce po poledni. Olympia letos přichystala program zaměřený spíše na legendy českého sportu, než na knihy Jaroslava Foglara.


Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .