| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Svět knihy 2004 - letos bez novinek

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 7. 5. 2004 | přečteno 36 ]

Návštěvníci letošního ročníku Světa knihy - největšího českého knižního veletrhu, který se koná od 6. do 9. května 2004 na pražském Výstavišti, se letos musí obejít bez foglarovských novinek. V loňském roce se přitom namlsali - Dobrodružství s Bobří stopou, Posledního tajemství Jana T, či Modré pětky. Letos příznivcům dobrodružné literatury přichystali nakladatelé pouze setkání s autory knihy o Eduardu Ingrišovi (k této vskutku pozoruhodné osobnosti se na Bohouškovi jistě vrátíme), či se známým etnologem a znalcem indiánů - M. Stinglem. Těm, kterým chybí ještě autogram Foglarovy sekretářky Lenky Reinerové, doporučujeme navštívit Výstaviště v sobotu krátce po poledni. Olympia letos přichystala program zaměřený spíše na legendy českého sportu, než na knihy Jaroslava Foglara.


Foglarovské výroky
„S vaší pomocí chci udělat Stínadla takovými, jakými byla za dob Vojtěcha Vonta. Při památce mrtvého Roberta Komoura slibuji, že pokud budu na místě, které jste mi svěřili, nedopustím, aby bylo ve Stínadlech pošlapáváno právo a čest a porušována svornost. Už nikdy nesmí mezi námi vzniknout nesvár, už nikdy nesmí být porušena vontská tradice. Žlutá je barva naše!“ - prohlášení čerstvě zvoleného nového Velkého Vonta Vládi Dratuše po volbě 8. dubna.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2023
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .