| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Bohoušek doporučuje
Město jako přízrak - Pražské inspirace Jaroslava Foglara
Město jako přízrak - Pražské inspirace Jaroslava Foglara
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara
Sběr dat (připravujeme)
Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Pražskou LÍTAČKU propaguje ROPID i tramvajoví nadšenci

[ Autor: Krizmen | zařazeno: 23. 2. 2011 | přečteno 3278 ]

2. ročník soutěže v používání městské hromadné dopravy - 2. ročník Pražské lítačky se koná již pozítří - v pátek dne 25. února 2011 pod záštitou Pražské pobočky Sdružení přátel Jaroslava Foglara, s podporou Ropidu a za vědomí Dopravního podniku města Prahy. Informační kampaň před soutěží vrcholí, a tak informace o hře, která se věříme stane trvalou tradicí, jsou zveřejněny nejen na foglarovských serverech Bohoušek a iKlubovna, ale informační banner je také na stránkách Regionálního organizátora Pražské integrované dopravy (ROPID) a na stránkách http://www.prazsketramvaje.cz/.


Foglarovské výroky
„Vytvořil jsem si Modrý život a snažím se jím žít, abych se stal pravým šlechticem. Ne titulem, ale svými činy, celým svým životem“ - Láďa Vilemín Jirkovi Dražanovi na vysvětlenou svého příkladného jednání.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Foglarovský svět a sametová revoluce
Bohoušek vzpomíná
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .