| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Malostranské noviny zopakovaly soutěž SPJF

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 26. 3. 2011 | přečteno 4210 ]

Malostranské noviny, jejichž vydavatelem je stejnojmenné občanské sdružení, ve svém únorovém čísle zopakovaly soutěž, která byla původně zveřejněná v loňském ročníku Bobří stopy. Čtenáři měli najít místo na Malé Straně, kde na fotografii Josefa Bláhy - Řešetláka děti z Foglarova oddílu hrály právě nějakou hru. A hned v následujícím březnovém čísle přinesly správnou odpověď, kterou do redakce doručilo celkem devatenáct řešitelů.
Malostranské noviny si můžete prohlédnout zde:
http://www.malostranskenoviny.eu/archiv/mn%202web.pdf (únor 2011)
http://www.malostranskenoviny.eu/archiv/mn%203web.pdf (březen 2011)


Foglarovské výroky
„S vaší pomocí chci udělat Stínadla takovými, jakými byla za dob Vojtěcha Vonta. Při památce mrtvého Roberta Komoura slibuji, že pokud budu na místě, které jste mi svěřili, nedopustím, aby bylo ve Stínadlech pošlapáváno právo a čest a porušována svornost. Už nikdy nesmí mezi námi vzniknout nesvár, už nikdy nesmí být porušena vontská tradice. Žlutá je barva naše!“ - prohlášení čerstvě zvoleného nového Velkého Vonta Vládi Dratuše po volbě 8. dubna.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2023
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .