| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Blesk pro muže (30.7.2011): Trochu jiný adrenalin - Tajemství Foglarova trojúhelníku

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 31. 7. 2011 | přečteno 5701 ]

Pro všechny, které chtějí zažít "trochu jiný adrenalin". Na srpen Malostranské a Staroměstské noviny připravily další soutěžní "pátračku" Tajemství Foglarova trojúhelníku. Je také inspirována dílem legendárního spisovatele Jaroslava Foglara a jeho příběhy Rychlých šípů. - Nová pátrací hra v ulicích Stínadel (Staré město, Malá Strana).
Více na stránkách Blesku pro muže: http://promuze.blesk.cz/clanek/pro-muze/156813/trochu-jiny-adrenalin-po-stopach-rychlych-sipu.html


Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .