| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Pražský patriot: Komiksové muzeum Káji Saudka

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 21. 10. 2013 | přečteno 3392 ]

Prostor věnovaný jedné z nejvýraznějších českých osobností Kájovi Saudkovi. Ačkoliv se autor věnoval široké paletě žánrů a technik kreslení, muzeum je věnováno zejména komiksům, neboť právě ty jsou pro autora tak typické.
Stálá expozice komiksů od jediného autora, která je unikátní nejen v rámci České republiky. Najdete ji v prvním patře klubu Batalion. Ulice 28. října č. 3, Praha 1., pondělí – pátek 10:00 – 19:00 sobota – neděle 12:00 – 19:00.
Více na: http://www.prazskypatriot.cz/komiksove-muzeum-kaji-saudka/


Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .