| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Aprílová Pražská lítačka

[ Autor: Bohoušek | zařazeno: 3. 3. 2016 | přečteno 5074 ]

V pátek 1. dubna 2016 se uskuteční již 7. ročník závodu Pražská lítačka.
Pražská lítačka
Smyslem hry je během určeného času navštívit co možná nejvíce zastávek včetně bonusových za pomoci nejrůznějších dopravních prostředků, od tramvaje přes vlak až po přívoz. Vše má dopředu určenou bodovou dotaci, a lze tedy taktizovat pro získání více bodů. Hrát mohou důchodci, maminky s kočárkem, milenecké páry mezi sebou, rodiny i jednotlivci. Nerozhoduje věk, ale nápady a taktika.

Přihlásit se do hry a získat další informace můžete na internetové adrese litacka.spjf.cz. Letos je start i cíl na železniční zastávce Praha Smíchov — Na Knížecí. 1. dubna od 15 hodin proběhne vysvětlování pravidel a předávání potřebných materiálů, start akce je v 16 hodin a konec závodu je v 19 hodin na tomtéž místě. Účast je bezplatná.

Obdobná hra probíhá i v Brně a je známá pod názvem Šalinění.

Více informací se dozvíte na internetové adrese litacka.spjf.czPražská Lítačka a facebookové události — Hra Pražská Lítačka 1. 4. 2016.

#salineni #prazskalitacka

Pražská lítačka


Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .