| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Bohoušek doporučuje

Video: Zahájení výstavy Pocta Rychlým šípům v Galerii Lucerna

[ Autor: Bohoušek | zařazeno: 23. 5. 2018 | přečteno 3627 ]

V pondělí 21. května 2018 byla v pražské Galerii Lucerna slavnostně zahájena výstava Pocta Rychlým šípům.
Je tvořena kolekcí zbrusu nových příběhů Rychlých šípů z knihy Rychlé šípy jejich úžasná nová dobrodružství vydané k letošnímu 80. výročí tohoto kresleného seriálu.
Padesát ilustrátorů a scénáristů z Česka i Slovenska nabízí prostřednictvím svých komiksů různorodý pohled na Rychlé šípy a jejich odkaz v dnešní společnosti.
V expozici je kromě panelů s novodobými komiksy i několik reprodukcí originálních příběhů.
Výstava v Galerii Lucerna ve Štěpánské ulici číslo 61 je pro veřejnost zdarma přístupná od pondělí do pátku vždy od 16 do 21 hodin a potrvá od 22. května do 28. června 2018.
Ve videu hovoří: Roman Šantora - Skautská nadace Jaroslava Foglara, Tomáš Šídlo - předseda správní rady Skautské nadace Jaroslava Foglara, Filip Kračman - radní MČ Praha 1, Tomáš Prokůpek - editor publikace Rychlé šípy a jejich úžasná nová dobrodružství.Foglarovské výroky
„Ale jakýpak chlapeček! - Dej sem cukroví a žádná řeč se nevede!“ - trochu ústnatý Pepíček na Rychlé šípy dělající Mikulášskou nadílku.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .