| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Bohoušek na výstavě Město jako přízrak

[ Autor: Bohoušek | zařazeno: 22. 9. 2021 | přečteno 1437 ]

Město jako přízrakJednadvacátého září Jan Tleskač dopravil kolo na stavbu toho létacího od Ramouze do své kůlny. Jednadvacátého září nastoupil Rychlonožka do učení k zámečníkovi V. Zázvorovi. A jednadvacátého září jsme uspořádali každoroční výroční sraz Bohouška. Letos to bylo po 21. Nejdříve jsme se sešli na výstavě Město jako přízrak - pražské inspirace Jaroslava Foglara v domě U Zlatého prstenu v Týnské uličce, abychom následně tradičně u jídla a pití poklábosili na redakčně-foglarovská témata. Tak tedy vážně jednadvacet let - a pořád nás to baví!

Město jako přízrak Město jako přízrakFoglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .