| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Tradiční setkání u hrobu Jaroslava Foglara bude 23. ledna 2022

[ Autor: Sdružení přátel Jaroslava Foglara | zařazeno: 21. 1. 2022 | přečteno 525 ]

Tradiční setkání u hrobu Jaroslava Foglara v den výročí úmrtí oblíbeného spisovatele pro děti a mládež se uskuteční také letos. Sejdeme se na Vinohradském hřbitově v Praze v neděli 23. ledna 2022 v 10.00 hodin přímo u Jestřábova hrobu.

Přiměřeně pietní (ovšem samozřejmě ve veselém duchu) setkání proběhne letos po dohodě s vedením Pražské pobočky SPJF poněkud dříve než obvykle.

Vzhledem k tomu, že se o víkendu 22. a 23. ledna koná v Praze porada Vedení SPJF, na kterou přijedou kamarádi také ze vzdálenějších končin) a také proto, že jediní dva známí členové vedení Pražské pobočky jsou v karanténě, rozhodli jsme uspořádat tradiční setkání výjimečně dříve - již v 10.00 hodin.

Během krátkého programu mohou zájemci položit na hrob věneček či svíčku a pronést pár slov.

Po setkání, které určitě nepřekročí délkou svého trvání 30 minut, se společně zamíříme ohřát na výstavu Město jako přízrak do Muzea města Prahy.

foto: AlpínFoglarovské výroky
Vyhledávání
 
Bohoušek vzpomíná
Bohoušek před 20 lety
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .