| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Novinky na knižním veletrhu Svět knihy 2022

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 8. 6. 2022 | přečteno 1585 ]

Stínadelská trilogie - verze 1Ve dnech 9. - 12. června 2022 probíhá na výstavišti v pražských Holešovicích již 27. ročník mezinárodního knižního festivalu Svět knihy. I v letošním roce se můžete v rámci tohoto knižního svátku setkat s vydavatelstvími, která vydávají knihy s foglarovskou tematikou a knihy na místě zakoupit.

V doprovodném programu se můžete mj. setkat s Petrem Hugo Šlikem, autorem knihy Zkáza Jezerní kotliny (knihy, která navazuje na foglarovku Chata v Jezerní kotlině) - 9. 6. 2022, 11.30 hod. na stánku Albatrosu (HA 216 - hala A), kde bude mj. možné zakoupit i aktuální knihy Jaroslava Foglara, které jsou v prodeji.
V hale A na stánku HA111 vydavatele Josefa Vybírala bude 9. června 2022 zahájen prodej prvního knižního vydání komiksového souboru Jaroslav Foglar - Marko Čermák: Stínadelská trilogie (obsahuje komiksy Záhada hlavolamu, Stínadla se bouří a Tajemství Velkého vonta).


Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .