| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Pošta Praha 06

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 19. 7. 2022 | přečteno 455 ]

Příležitostné poštovní razítko k výstavě v Muzeu hl.m. PrahyNa pobočce České pošty Praha 06 - Hybernská 15 (v areálu Masarykova nádraží), Praha 1 razítkovali zaměstnanci poštovní zásilky:
 • 15. - 16. května 2007 od 8 do 20 hodin všechny zásilky strojovým razítkem s propagační vložkou s námětem výstavy Od Bobří řeky do Stínadel, která byla zahájena v hlavní budově Muzea hl. m. Prahy. Zájemci si mohli nechat orazítkovat i speciální celinovou dopisnici a obálku s přítiskem.

 • Akce byla součástí aktivit Pražské pobočky Sdružení přátel Jaroslava Foglara a Sekce Skauting ČNS Svazu českých filatelistů a připravil ji Václav Nosek - Windy a Ivan Vápenka.
  Pobočka pošty byla na uvedené adrese v roce 2021 zrušena.


  Foglarovské výroky
  „336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
  Vyhledávání
   
  KNIHA NÁVŠTĚV
  Bohouškovy trvalky
  Výročí roku 2024
  13 otázek - kvízy
  Nejkomentovanější
  reklama

  * Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
  * Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  * Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
  * Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
  * Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .