| STÍNADLA |
Bohousek Zde
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Prachatickonews.cz (4. 4. 2023): Noc v knihovně proměnila Prachatice ve Stínadla

[ Autor: Bohoušek | zařazeno: 5. 4. 2023 | přečteno 849 ]

"...noc plnou dobrodružství prožilo v Městské knihovně Prachatice letos z pátku 31. března na sobotu 1. dubna patnáct dětí – účastníků pololetní hry Toulavé knížky a jejich kamarádů.
Program letošního ročníku byl tematicky zaměřen na Rychlé šípy, neboť od prvního vydání těchto příběhů o partě dobrých přátel letos uplyne již 85 let! Večer proto zahájil spisovatel David Jan Žák, který děti seznámil se svoji nejnovější knihou Tleskač a malým dětským čtenářům povyprávěl o své lásce ke skautingu, samozřejmě také k Rychlým šípům a dalším knihám Jaroslava Foglara."


Foglarovské výroky
„Křičte si na mne, řežte si mne, mučte si mne chlebovou polívkou - přece jsem nejšťastnějším chlapcem: Vždyť jsem viděl Rychlé šípy!“ - Tlouštík v den svého prvního setkání s Rychlými šípy.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
Vyšlo od roku 2018...
19. 03. 2024
Počet komentářů: 24

Jan Trojan - Roy: "Foglarovo dítě"
19. 03. 2024
Počet komentářů: 5

reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .