| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Dětské hřiště Jaroslava Foglara

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 21. 6. 2023 | přečteno 762 ]

Hřiště Jaroslava Foglara (19. 6. 2023)Součástí ulice Jaroslava Foglara v Praze 13 - Stodůlkách je hřiště, které je v mapách označeno jako Dětské hřiště Jaroslava Foglara. Je určeno především pro členy zdejšího bytového družstva Rotavská, konkrétně pro děti od 3 do 15 let. Od května do září je otevřeno od 8 do 21 hodin, v říjnu a v dubnu od 9 do 18 hodin. Mimo provozní dobu je hřiště uzavřeno a platí zde zákaz vstupu. Součástí oploceného hřiště je dětské pískoviště a herní prvek. Mimo oplocený areál je k dispozici stůl na stolní tenis.

Hřiště Jaroslava Foglara (19. 6. 2023) Hřiště Jaroslava Foglara (19. 6. 2023)Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .