| STÍNADLA |
Bohousek Zde
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

iSberac.cz - foglarovská fotogalerie

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 29. 6. 2023 | přečteno 890 ]

isberac.cz Součástí aktivit členů redakce Bohouška je také server iSberac.cz, na který se čas od času objevují na Bohouškovi různé odkazy. O jeho vzniku ví nejvíce jeho autor Petr Molka – Best:

ISberac.cz je původně internetový zpravodaj, jenž byl prezentován v divadelní hře Rychlé šípy RELOADED, kterou uvádělo divadlo v Chebu v letech 2015 – 2017. Mě to inspirovalo, zaregistroval jsem doménu a rok tam byly odkazy na videa a články související s divadelním představením. V roce 2016 v Jihlavě na CVVZ jsem byl v porotě hodnotící oddílové a táborové filmy. Protože účastníci chtěli vítězná videa vidět, tak jsem je umístil na iSberac.cz. Plán byl takový - vybudovat web odkazující na oddílová, tábornická, foglarovská videa, kam si dávají lidé sami odkazy, což bylo možné vidět i na Bohouškovi, kde měl v letech 2017 – 2021 iSberac.cz svoji rubriku. V roce 2023 jsem web přebudoval ve foglarovskou fotogalerii, na kterou budeme odkazovat z Bohouška. Uvítáme, pokud nám budete zasílat fotografie z foglarovských akcí, které sem umístíme a budou zde všem zájemcům k dispozici.“


Foglarovské výroky
„Křičte si na mne, řežte si mne, mučte si mne chlebovou polívkou - přece jsem nejšťastnějším chlapcem: Vždyť jsem viděl Rychlé šípy!“ - Tlouštík v den svého prvního setkání s Rychlými šípy.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
Vyšlo od roku 2018...
19. 03. 2024
Počet komentářů: 24

Ocenění a vyznamenání pro Jaroslava Foglara
16. 04. 2024
Počet komentářů: 9

Jan Trojan - Roy: "Foglarovo dítě"
19. 03. 2024
Počet komentářů: 5

Saturnin a Stínadla - aneb Setkání Lídy Baarové a Adiny Mandlové v Havlově vaně
04. 04. 2024
Počet komentářů: 1

reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .