| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Bohoušek doporučuje

V Praze opět můžete hrát Stínadelská tajemství

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 11. 11. 2023 | přečteno 674 ]

Na začátku listopadu oznámila Skautská nadace Jaroslava Foglara, že obnovila všechna zastavení pátrací hry Stínadelská tajemství, která se konala od ledna do května letošního roku na pražské Malé Straně a hru si tak mohou všichni zájemci zahrát i v letošní zimní a podzimní sezóně (až do 31. 3. 2024). Hra je určena všem klukům a holkám od 6 do 99 let. Sebou potřebujete jen mapu míst, tužku a možná i baterku:). S výjimkou jednoho bonusového místa jsou všechna přístupná od 10 ráno do 8 večer. Zároveň je nutno zmínit, že motivy hry jsou dílem spisovatele D. J. Žáka, který se pokusil navázat svou knihou o Janu Tleskačovi na příběhy Jaroslava Foglara.

Více informací najdete na adrese https://www.rychlesipy.org/tajemstvi


Foglarovské výroky
„Ale jakýpak chlapeček! - Dej sem cukroví a žádná řeč se nevede!“ - trochu ústnatý Pepíček na Rychlé šípy dělající Mikulášskou nadílku.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .