| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Bohoušek doporučuje

Putování Prahou 2 po stopách Jaroslava Foglara bylo prodlouženo do konce roku

[ Autor: Napsali jste nám | zařazeno: 16. 11. 2023 | přečteno 617 ]

Prahou 2 za Jaroslavem FoglaremRád bych vás informoval o tom, že městská část Praha 2 připravila ve spolupráci se Skautskou nadací Jaroslava Foglara trasu venkovní hry vedoucí po stopách Jestřába, legendárního skautského vedoucího a spisovatele, který u nás na Dvojce strávil většinu svého života. Trasu jsme zveřejnili na webu https://putovani.praha2.cz/hra/jaroslav-foglar již před prázdninami a snažili se ji různými způsoby propagovat. K dnešnímu dni získalo několik desítek hráčů potřebný počet bodů pro účast v soutěži o věcné ceny, jejíž uzávěrku jsme původně stanovili na konec října. Rozhodli jsme se termín uzávěrky soutěže posunout až do konce roku. Rádi bychom tedy hru doporučili vaší pozornosti. Účast je zdarma, trasu lze absolvovat i po částech, individuálně i ve skupinách. S mobilem případně vytištěným podkladem.
Využijte příznivé podzimní dny a vyrazte na procházku, poznávejte a soutěžte. Pokud se vám trasa Jaroslav Foglar zalíbí, můžeme vám doporučit i další letos vytvořené trasy (Podskalí, Folimanka, Riegrovy sady, Havlíčkovy sady). I na nich lze sbírat body a soutěžit o věcné ceny až do konce roku. Samozřejmě, lze procházet a hrát i na předchozích trasách, avšak již bez soutěže, jen pro radost ze hry.

Ing. Jaroslav Šolc
radní pro oblast kultury, městská část Praha 2


Foglarovské výroky
„Mám! Mám, mám, podívejte se. Viděli jste už ježka někdy takhle?“ - Losna v okamžiku, kdy před Vontskou radou vyjmul ježka z klece při volbě Velkého Vonta.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .