| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Komentáře

ke článku: O výstavě s Rychlými šípy nejen do Stínadel (6. 9.-9. 10. 2005) Muzeum dětské kresby, Praha
ze dne 28.10.2005, autor článku: Tomáš Szennai - Tom-Set

Komentář ze dne: 31.10.2005 16:11:43     Reagovat
Autor: - Krizmen (@)
Titulek: Poděkování
patří všem, kteří se na výstavě podíleli. Ze své zkušenosti vím, kolik práce, nervů i peněz to organizátory stálo. Mě osobně jako tentokrát nezúčastněnému člověku zůstane v paměti změť zážitků. Postrádal jsem jakéhosi ducha, který by mě celou výstavou procházel. Asi to tak mělo být, aby si zde každý našel to své. Mě nejvíce zaujaly materiály z Památníku písemnictví a Windyho výstava knížek " stínadelské trilogie". Díky, díky, díky. Přesto víc vzpomínek za rok 2005 budu mít z výstavy v Hradci. Tam jsem si prožil svůj návrat do dětských let.

Foglarovské výroky
„Vař se, vař, čajíčku - vždyť času už jenom chvilička a Rychlé šípy jsou tu co nevidět!!“ - Dlouhé Bidlo vařící uspávací čaj na schůzku s Rychlými šípy „na usmířenou“
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .