| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Bohoušek doporučuje
Město jako přízrak - Pražské inspirace Jaroslava Foglara
Město jako přízrak - Pražské inspirace Jaroslava Foglara
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara
Sběr dat (připravujeme)
Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Rychlé šípy - Albatros
Bohoušek doporučuje

Komentáře

ke článku: Rozloučení s výstavou
ze dne 02.01.2009, autor článku: Jan Hosnedl - Housenka

Komentář ze dne: 12.01.2009 21:16:39     Reagovat
Autor: - MV Bobr (@)
Titulek: Ježek v kleci...
Dnešní (tj, pondělní) Lidové noviny přináší na straně 2 informaci o tom, že ministr školství Ondřej Liška bude v březnu a květnu v Praze předávat svým kolegům z EU dárek český hlavolam "Ježka v kleci" . Text doprovází i foto ježka...

Komentář ze dne: 13.01.2009 09:21:03     Reagovat
Autor: - (@)
Titulek:
No, ale toho ježka, který je tam vyfocen jim asi dávat nebude. Ten na obrázku je hliníkový ježek Froněk hobby motor z počátku 90. let. Z těch současných kovových ježků by jim mohl dát toho brněnského od firmy Hron a nebo toho asijského. Takže uvidíme.

Komentář ze dne: 13.01.2009 14:50:19     Reagovat
Autor: - MV Bobr (@)
Titulek: Ježek...
Samozřejmě také předpokládám, že ježek bude v krabičce fy HRON - anebo od Ing. Flajberka. Redakci asi šlo o ilustrační foto, a skočila po prvním obrázku s ježkem co měla na počítači či Googlu...

Komentář ze dne: 14.01.2009 12:01:28     Reagovat
Autor: - Jaroslav Flejberk (jflejberk@hryahlavolamy.cz)
Titulek: Co se bude rozdávat :-)
Zdravím, fotka byla skutečně jen ilustrační. Budou se rozdávat ty z obchod.hryahlavolamy.cz série 2009:-)

Komentář ze dne: 14.01.2009 13:58:23     Reagovat
Autor: - Krizmen (@)
Titulek: Díky
za upřesnění.

Komentář ze dne: 15.01.2009 22:32:41     Reagovat
Autor: - Nashville (@)
Titulek: ad: ježek a EU
1. Není mi celkem jasné, proč se na téma "ježek v kleci a EU" diskutuje v komentářích k článku o závěru výstavy Bimby. Ale budíž...
2. Opakuji i na Bohouškovi, co jsem už napsal na e-Stopě: První kontakt s Úřadem vlády ČR o možnosti zařazení ježka v kleci jako "klasického českého hlavolamu" do kolekce suvenýrů českého předsednictví EU proběhl již před více než rokem, v prosinci 2007 (!) s paní Grunwaldovou z úřadu vlády ČR.
S ní byl pak několikrát projednáván výběr typu hlavolamu, kontakty na výrobce atd. Takže to není "aktivita, která spadla z nebe", ale dlouhodobý systamatický projekt.
3. Model 2009 ježka v kleci z kolekce www.hryahlavolamy.cz, o kterém napsal příspěvek do diskuse J. Flejberk (pro MVBobra: nikoliv "Ing.", ale "RNDr.") je inovovanou verzí původní sady. Má kvalitní povrchovou úpravu v kovově matové barvě (konečně nikoliv chrom ani barevné laky!), ale zejména má vylepšené šroubování samotného ježka. Cena se trochu zvýšila (cca o 100 Kč), ale jde o povedený výrobek!

Komentář ze dne: 16.01.2009 12:00:36     Reagovat
Autor: - Krizmen (@)
Titulek: Takynázor :-)
Je to asi normální. Ne každý má prostě na to, aby pochopil, že pokud chce o něčem napsat, tak si musí najít téma, ke kterému přiřadí svůj komentář. Mě osobně to nevadí a je mi to úplně jedno, protože diskuse se stejně objevuje na první stránce Bohouška. Takže klidně pište, diskutujte, kde chcete :-)))

Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Střípky ze života JF
Foglarovský svět a sametová revoluce (2019)
13 otázek - kvízy
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .