| STÍNADLA |
Bohousek Soutěžime s Bohouškem
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Bohoušek doporučuje
Počet návštěvníků
Počet návštěv od 29. 8. 2000
počet návštěv

Komentáře

ke článku: Foglarovec.cz - nové stránky pro milovníky foglarovek spuštěny
ze dne 06.02.2012, autor článku: Luboš Trkovský

Komentář ze dne: 06.02.2012 17:39:31     Reagovat
Autor: - PetrV (@)
Titulek: přání
Co popřát tvůrcům? Mnoho inspirace a tvůrčích sil, motiivaci... a co nejmíň čtenářů, kteří si na foglarovce jen hrají, ale zneužívají foglarismus ke svým divným účelům.

Komentář ze dne: 07.02.2012 01:19:17     Reagovat
Autor: - dysy (@)
Titulek: nové stránky
Přeji novému foglarovskemu webu hodně návštěvníků a co nejobjektivnější obsah, bez zaujatých poznámek a osobních nevyřešených komlexů. Opravdu nám chybí stránky o Jaroslavu Foglarovi a o čemkoli, co s panem Foflarem souvisí. Jsem přesvědčen, že parazitujících stránek, tvářících se foglarovsky je dost. Pan Jaroslav Foglar si jistě zaslouží seriozní a odpovídající stránky s informacemi o pořadání akcí, o dění kolem a podobně.

Uvítáme rádi takové stránky, které budou navíc dovedně utříděny a nebudou připomínat staveniště, na němž je člověk dezorientovaný a neobratně se pídí po informacích. Proto nám - návštěvníkům - přeji foglarovsky pečlivého správce, důsledného v informování svých čtenářů a obětavě zaujatého správnou věcí. Takové stránky si své návštěvníky jistě najdou.

Komentář ze dne: 07.02.2012 21:19:35     Reagovat
Autor: - P.F. (@)
Titulek:
A co vy ? Vy si na něho také jen hrajete ?

Komentář ze dne: 08.02.2012 01:09:57     Reagovat
Autor: - Krizmen (@)
Titulek: Docela by mě zajímalo
zda předcházející text - skoro kritika byl směřován na Bohouška. Ptám se čtenářů - jsou zde informace řazeny jasně, srozumitelně a přehledně? Co vám v Bohouškovi chybí?

Komentář ze dne: 08.02.2012 11:51:40     Reagovat
Autor: - Ivo Fencl (Ivo. Fencl@iol.cz)
Titulek: nic nechybí
Ivo "Lorenc" Fencl: Na Bohouškovi mi NIC nechybí - a budu ho číst dál. Věřím, že občas i něco napíšu.
Technicky by tyto stránky mohly být dokonalejší, ale technika není vše. Z toho hlediska se podívejme na Čítárny (literární stránky dělané především Mikem Hermanem).

Komentář ze dne: 08.02.2012 13:04:15     Reagovat
Autor: - PetrV (@)
Titulek:
Na Bohumilovi mi chybí přehlednější členění. Jistě by se našla řada věcí, ale já jsem spokojený i s tímhle. Nedejte nic na živly, kteří ničeho nikdy nedosáhli a jen kritizují.

PS: S Foglarem se pojí určitá tajemná nálada, atmosféra. Možná by tomu mohla odpovídat i grafika.

Komentář ze dne: 08.02.2012 16:42:28     Reagovat
Autor: - anonymous (@)
Titulek:
Největší a nejhorší živel je PetrV. To ví bohudík všichni co na Bohouška chodí.

Komentář ze dne: 08.02.2012 17:56:18     Reagovat
Autor: - PetrV (@)
Titulek: Thank you
To, že opravdu prudím nuly, které nejsou s to se ani podepsat, to je pro mě obrovské vyznamenání a čest.

Ano, ano, nuly budu prudit i nadále...

Komentář ze dne: 10.02.2012 20:15:56     Reagovat
Autor: - Čáp (jiri.kalina@spjf.cz)
Titulek:
To Krizmen: obsahově je bohoušek nabitý a opravdu zde chybí jen málo z toho, co by člověk hledal. A najde tu i mnoho věcí, které nehledal a přesto je rád, že je našel. Ale vždycky se trošku potýkám s grafikou, strukturou menu a oriantací na webu. Ale jak již bylo řečeno - i takový, jaký je, je Bohoušek parádní.

Komentář ze dne: 11.03.2012 01:08:08     Reagovat
Autor: - Jirka (jjesina@gardeausterlitz.cz)
Titulek: Pane P.F.
Pane P.F. na co si hrajete vy ?

Komentář ze dne: 14.03.2012 23:54:41     Reagovat
Autor: - men-art (@)
Titulek: já volím Bohouška
Myslím si, že Bohoušek, co všechno vždycky vykecá, je nejlepší. Vůbec nejsem zvědavý na ucelené a srovnané informace. Hluboce si vážím lidiček, které má Bohoušek v pozadí. Obdivuji, co zvládají a raduji se, že tento web je živý. Ano, grafika je hodně technická, ale za romantickým měsícem na špičkami smrků si nechodím na web, ale do lesa. Takže - já volím objektivního Bohouška a nikam jinam nemám potřebu brouzdat.

Komentář ze dne: 26.03.2012 00:41:08     Reagovat
Autor: - Šťoura (@)
Titulek: Bohoušek na Hrad!
Ano, souhlasím s Men-har-tem: Jsem s Bohouškem spokojen, protože to, co nevykecá, napíše. Asi těžko lze jiné "analytické" weby srovnávat s tímto magazínem, ale je pravda, že na jeho bohatý, věcný a zpravodajský obsah asi jen tak někdo hned mít nebude.

  Reklama
Foglarovské výroky
Svátek má Alois
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
13 otázek - kvízy
Poslední komentáře
Článek
"Článek i s fotkami pošlete na info@bohousek.cz. Jinak pro vzkazy využívejte návštěvní knihu, komentáře jsou určeny k diskuzi o článku, ne k ... "
Výstava Jan Čáka - grafika, knižní ilustrace byla zahájena v Příbrami
!!Objevil jsem Dr. Jindřicha Metelku!!
"Stínadla nejsou mýtus. Vontové nejsou Foglarova mytologie. Mnohé události se staly tak, jak je Foglar v trilogii popsal... Kupříkladu Dr. Ji ... "
Výstava Jan Čáka - grafika, knižní ilustrace byla zahájena v Příbrami
bez titulku
"Copak sborník, ale jmelí :) Né, vážně - copak sborník, ale setkání ve Sluneční zátoce taky asi nestojí za zmínku. Přitom to bylo moc fajn. ... "
Výstava Jan Čáka - grafika, knižní ilustrace byla zahájena v Příbrami
!!VYŠEL 8. SBORNÍK FOGLAROVCŮ!!
"krucifix, tady se chrápe? nebo si někdo konečně všimne a napíše ostatním, že stegbauer vydal další sborník??? díky.."
Výstava Jan Čáka - grafika, knižní ilustrace byla zahájena v Příbrami
bez titulku
"Bohužel příběhy nejsou v knize všechny, jeden chybí ( číslo 151). Vydavatel přehlédl, že díl 150 se rozkládal původně na dvou stránkách, tím ... "
Mimozemšťané: Vyšlo první souborné vydání kresleného seriálu Jiljího Záruby a Jiřího Petráčka
Suvenýr - výroční turistická známka
"S ohledem na to, že zejména v období druhé obnovy skautingu, v letech 1968 - 1970, byl Eduard Marek v úzkém kontaktu s Jaroslavem Foglarem, ... "
Žižkovský jarní kilometr s legendou českého skautingu
díky
"Díky Slávkovi za připomenutí galerie Ládi Lahody, bývalého zástupce vůdce skautského oddílu v Loděnicích u Prahy, letitého badatele a fotogr ... "
Z dubnového Kolegia Akademie Jaroslava Foglara 10. 4. 2019
Výhoda pro Pražáky
"Není to postaveno na hlavu, že kvalifikace soutěže se koná v běžný pracovní a školní den, a v sobotu, kdy do Prahy může přijet většina mimop ... "
Memoriál Jana Tleskače - zámečnického učně ve Stínadlech - Mistrovství světa ve vyjímání ježka z klece, veletrh Svět knihy 2019
Především to není recenze
"Především to není recenze, i když sám v tom videu o recenzi mluví. Že Albatros zasílá zdarma výtisky na takováto videa (k tomu skvělých 200 ... "
Záhada hlavolamu - Jaroslav Foglar [TIP]
bez titulku
"Velmi připitomělá recenze. Ten člověk objevil „Ameriku“."
Záhada hlavolamu - Jaroslav Foglar [TIP]
Stažení
"Mě to stáhnout jde ;-) Pokud máš nainstalovanou čtečku PDF souborů, stačí na odkaz kliknout, otevře se v prohlížeči. Funguje i pravé tlačítk ... "
Z dubnového Kolegia Akademie Jaroslava Foglara 10. 4. 2019
Jde magazín stáhnout?
"Zajímavá a čtivá novinka, ten elektronický magazín V jestřábích pařátech! V patičce ale je uvedeno, že jde celkově o 3. číslo. To vydávají s ... "
Z dubnového Kolegia Akademie Jaroslava Foglara 10. 4. 2019
Žvýkačka
"Ahoj, kamarádi! BS č. 4/2018 přečtena. Potěšil mě, byť zkrácený, přepis řeči předsedy akademického senátu MU Brno. Info, že Bobr (MV) hov ... "
Vyšla Bobří stopa 4/2018 - zima
Moralizování se týká mravů, morálky
"Nepijte na ovoce není moralizování. Nerdi, geekové a Záhada hlavolamu? Aha. "
Knížky - Záhada hlavolamu | Rychlé šípy v nejlepší formě
Co se vlastně tam dělo?
"Na akci byla velká pozvánka, ale co porada přinesla? Vkládání letáků do časopisu nám je fuk, a co tam tedy bylo jiného??"
Otevřená porada Pražské pobočky SPJF se koná 4. 4. 2019
bez titulku
"Tak úplně na konci knížky mě moc potěšilo - Připravujeme: Boj o první místo, Dobrodružství v zemi nikoho ( jsem zvědav na ilustrace Jindřich ... "
Záhada hlavolamu s ilustracemi Jiřího Gruse. Vychází třetí svazek souborného díla J. Foglara v novém vydání. Se soutěží Poselství ze Stínadel
Stínadla v Brně
"Netuším, proč na počet obyvatel menší Brno má větší účast na foglarovských akcích. Buď je to tím, že je (možná) v Brně menší nabídka aktivit ... "
Z březnového Kolegia Akademie Jaroslava Foglara 13. 3. 2019
Upřesnění programu 105. kolegia AJF
"* Hoši od Bobří řeky na stříbrném plátně? ...Začíná se z vajíčka myšlenky klubat na svět zfilmování legendárního Foglarova románu Záhada hl ... "
Z březnového Kolegia Akademie Jaroslava Foglara 13. 3. 2019
bez titulku
"V oddíle trenujeme jak uzly, tak skautskou ideu a znalosti, které by skaut dle mého měl znát. Ovšem znám oddíly, kde ani rádkyně neznají tém ... "
F. A. Elstner se několikrát obrátil
bez titulku
"Tak Záhada už je doma :) Bylo příjemné minout x knihkupectvích a v každém byla ve výloze, někdy i ve více exponátech v jednom štůsku. Vydání ... "
Záhada hlavolamu s ilustracemi Jiřího Gruse. Vychází třetí svazek souborného díla J. Foglara v novém vydání. Se soutěží Poselství ze Stínadel
Odkaz na videoreportáž
"10. ročník Pražské lítačky objektivem iDnes.cz https://tv.idnes.cz/domaci/prazska-lit acka-zavod-doprava-tramvaje-autobusy-vlaky-pid-sou ... "
10. ročník Pražské lítačky - závodu v používání hromadné dopravy startuje 5. dubna 2019 na Nákladovém nádraží Praha-Žižkov
Nedůležité
"Myslím, že to zda použijí úřední název nebo obecný není až tak zásadní, teda až na variantu, že jde o nějakou dotační nebo vyhláškovou povin ... "
Sdružení přátel Jaroslava Foglara pořádá i letos Příměstský tábor s Rychlými šípy v Praze
"z. s." ?!?!?!
"Probuďte se, funkcionáři ze SPJF! Psát na plakát, že nějaký tábor pořádá Sdružení přátel J. Foglara, a přidat k tomu byrokratickou zkratku & ... "
Sdružení přátel Jaroslava Foglara pořádá i letos Příměstský tábor s Rychlými šípy v Praze

reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .