| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Komentáře

ke článku: Zemřel Jaroslav Velinský – Kapitán Kid. Autor Posledního tajemství Jana T. a Sedmi statečných
ze dne 19.02.2012, autor článku: Milan Lebeda - Alpín

Komentář ze dne: 20.02.2012 06:20:39     Reagovat
Autor: - Trilobit (@)
Titulek:
Velmi smutná zpráva. Upřímnou soustrast všem pozůstalým jsem již vzdal na pokecu KKKK. Když jsem před lety získal a jedním dechem přečetl Kidovu knihu Poslední tajemství Jana T., stále jsem do poslední chvíle věřil, že jednou skončí ten nesmyslný kolotoč okolo Jestřábova dědictví a KK napíše ještě jedno stínadelské pokračování, protože jen on měl podle mě na to právo. Pro mě osobně poslední tajemství Stínadel definitivně odešlo.........za Jestřábem. A na všechny tam na nás počká.

Komentář ze dne: 20.02.2012 07:10:21     Reagovat
Autor: [PetrV] - PetrV (topaz3011@seznam.cz)
Titulek: bad message
To je teda špatná zpráva po ránu :-(((( odešel jeden z velkých propagátorů Foglara. Propagovat Foglara a jeho dílo potřebuje značnou odvahu, protože takovému člověku velmi vážně hrozí zesměšnění. Kidovi evidentně nechyběla. Škoda ho.

Komentář ze dne: 03.03.2012 19:53:59     Reagovat
Autor: - Petr (pardus01@seznam.cz)
Titulek:
Pozdravujte tam nahoře Jestřába, kapitáne! Snad v Newyorku se setkáme, snad v Barceloně ruku stiskneme nebo možná že to bude jen za Zbraslavskýmy lesy....Dávno již....Už odplul váš opilý koráb....Díky za ty krásný písničky. Nezapomeneme....

Foglarovské výroky
„Vař se, vař, čajíčku - vždyť času už jenom chvilička a Rychlé šípy jsou tu co nevidět!!“ - Dlouhé Bidlo vařící uspávací čaj na schůzku s Rychlými šípy „na usmířenou“
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .