| STÍNADLA |
Bohousek Soutěžime s Bohouškem Soutěžime s Bohouškem
Rubriky
Bohoušek doporučuje
Počet návštěvníků
Počet návštěv od 29. 8. 2000
počet návštěv
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech

Komentáře

ke článku: FIJDA - Foglarovské inspirativní jarní dopoledne atd. 8. 5.
ze dne 30.04.2012, autor článku: Bohoušek

Komentář ze dne: 30.04.2012 18:26:15     Reagovat
Autor: - Krizmen (@)
Titulek: 20 let
Také dvacet let od začátku pravidelného setkávání v Nosticově zahradě.

Komentář ze dne: 07.05.2012 13:34:56     Reagovat
Autor: - Johny (@)
Titulek: Ježek v kleci Gen s kresbou Rychlých šípů
Na Ježcivkleci.cz jsem si teď prohlédl úžasnou kresbu hlavolamu, která prý přímo navazuje na tu původní z roku 1940. Tak by mě zajímalo jestli vůbec na bohouškovi ví, jaký vznikl nový Ježek v kleci??

Komentář ze dne: 07.05.2012 22:16:39     Reagovat
Autor: - Krizmen (@)
Titulek: Hm.
V redakci Bohouška bychom uvítali několik kusů k recenzi. Rádi o hlavolamu napíšeme.

Komentář ze dne: 08.05.2012 12:10:46     Reagovat
Autor: - Danča (@)
Titulek: Ježek v kleci GEN
já už ho doma mám a jsem z něho opravdu nadšená, je krásně provedený! jen nechápu co byste na něm recenzovali, ani si nevzpomínám, že byste nějaký hlavolam někdy hodnotili.. kresbu jsem taky viděla a opravdu toho ježka hezky vystihuje, o její zveřejnění byste ale asi museli požádat web kde je umístěna..

Komentář ze dne: 08.05.2012 22:57:12     Reagovat
Autor: - (@Hanča II)
Titulek:
Ha ha ha , že by pokus o vlastní reklamu ?

Komentář ze dne: 10.05.2012 10:38:36     Reagovat
Autor: - Libor (@)
Titulek: Ježek Gen
já bych taky uvítal recenzi, ale nevzpomínám si, že by někdy bohoušek něco takového psal?!

Komentář ze dne: 10.05.2012 11:59:04     Reagovat
Autor: - Alpín
Titulek: Krásné jaro s ježkem GEN!
To by jeden nevěřil, kolik různých jmen se vejde pod propagační komentáře z jedné jediné IP adresy.

Komentář ze dne: 10.05.2012 14:51:11     Reagovat
Autor: - Radek (@)
Titulek: bez komentáře
dobry pokus od bohouska. zastali se nas asi kamaradi a také já jsem jeden komentar pripojil, "nevzpominam si opravdu na zadnou recenzi hlavolamu" a proto nas udivil pristup bohouska kdy po ignoraci nekolika e-mailu od fan webu Jezcivkleci.cz neprisla jedinna odpoved. az po urgenci nam bylo receno ze musime nabidnout nekolik jezku, aby mohla byt kratka zprava zverejnena. opravdu foglarovska čestnost jen co je pravda. Na Jezcivkleci jsme take nekolikrat uvedli jako zdroj bohousek.cz a podobne jsme ocekavali take od vas!

Komentář ze dne: 10.05.2012 16:26:49     Reagovat
Autor: - PM
Titulek: Ale ale
Radku, Váš poslední komentář na Bohouškovi byl zadáván z internetové aplikace umožnující anonymní přístup! Nerad bych byl nucen pro prokázání informací o psaní komentářů pod různými jmény z jedné IP adresy zveřejnit výpis přístupových IP adres navázaných na určité komentáře.

Komentář ze dne: 10.05.2012 17:14:58     Reagovat
Autor: - Radek (@)
Titulek: ano
to ano, ale jen za účelem odlišení se, protože komentáře jsou převážně od přátel z našeho města, tudíž stejné internetové adresy.. sam bych je nepsal :D

Komentář ze dne: 10.05.2012 18:36:02     Reagovat
Autor: - PM
Titulek: :-)
Libor - anonymouse.org
Radek - anonymous-proxy.krasl.com
Danča - mkinet.cz
Johny - mkinet.cz

Komentář ze dne: 10.05.2012 21:44:46     Reagovat
Autor: - Alpín
Titulek: Radku (Micopulosi), hlavně pravdivě, prosím
Očekávám, Radku, uvedení informací zde na Bohouškovi na pravou míru! Nedojde-li k tomu, budu nucen učinit tak sám (během několika dnů, nyní na takovou záležitost opravdu nemám čas). Zatím tedy stále ještě je prostor na korekci vlastních sdělení ...

Komentář ze dne: 10.05.2012 23:32:57     Reagovat
Autor: [PetrV] - PetrV
Titulek: ROFLMAO
Tak pánové Alpín a Best to totálně zabili :-D Je úžasné sledovat, jak si lidi myslí, že jsou totálně schováni za anonymitu davu, pokud používají tzv. "anonymizéry". Přitom s jejich použitím jsou anonymní jak psí lejno - i jeho majitele lze podle DNA ztotožnit :-D Existuje sice metoda, jak si s pomocí těchto hraček zajistit jakous takous anonymitu, ale nač to vybalovat, že... jen ať se snaží, plantážníci :-D

Komentář ze dne: 11.05.2012 10:35:47     Reagovat
Autor: - Radek (@)
Titulek: čestní foglarovci
Tato diskuze je ubohá a vyprošuji si aby pan Milan Lebeda zde uváděl a hanil neprávem mé jméno. Vyprošuji si také to, že mě napadá za komentáře, kteří psali mí dva blízcí a já alias Libor, což mělo být narážkou na to, že jste žádné recenze nikdy nepsali.

Více se k tomu vyjadřovat nebudu a žádám o smazání mého jména, protože mě tímto poškozujete!!!

Nehodlám zde řešit dlouhodobé spory mezi stránkou bohousek a Ježcivkleci.cz. O panu Lebedovi si myslím své a mohou to posoudit i zde přihlížející - viděli jste někde jeho reakci na to, co si žádal za krátkou novinku? Opravdu čestný Foglarovec!

Komentář ze dne: 11.05.2012 10:49:17     Reagovat
Autor: - Radek (@)
Titulek: Bohouš Milan Lebeda
smažte tuto diskuzi

Komentář ze dne: 11.05.2012 11:35:07     Reagovat
Autor: [PetrV] - PetrV
Titulek: hehe
Pane Radku, sice nevím, o co jde, ale přesto: Pokud byste neměl nekalé úmysly a nechtěl se za někoho vydávat, myslím, že nebudete používat pseudoanonymizér nebo proxyserver. Nezlobte se, ale to je vždycky podezřelé.

Komentář ze dne: 12.05.2012 07:24:59     Reagovat
Autor: - Ota (@)
Titulek: reakce
Tak koukám,jaká diskuze se tady rozjela ohledně nového ježka v kleci Gen a jeho recenze.Nevěřil jsem,že by mohlo na těchto stránkách dojít k tomu,že na začátku se začne o pěkné kresbě o kresbě Gena s hlavičkami Rychlých šípů a skončí to pomalu urážením a napadáním šefredaktora stránek ježci v kleci a obviňování o nekalých úmyslech atd.Mělo by se to zarazit a diskuzi ukončit,k ničemu to nevede a Radkovi to určitě není příjemné.

Komentář ze dne: 12.05.2012 13:33:56     Reagovat
Autor: - Krizmen (@)
Titulek: Hm
Takže opět Hm. Vás pane vůbec neznám a nikdy jsem Vás neviděl. A nevím, co je špatného na tom, že když chci napsat recenzi, tak si přece musím hlavolam vyzkoušet ne? Navíc, doposud jsme to vždy tak dělali a nevím proč bychom to neměli dělat i nadále, recenzní kusy nekončí v našich sbírkách, jak by se mohlo zdát, nýbrž je dáváme do soutěží a aktivit, které vedle Bohouška organizujeme. A jeden kus zůstává jako archivní. Bohouška vytváříme ve svém volném čase a pro radost a rozhodně se nemíníme nervovat touto korespondencí. Vy jste to prostě nepochopil, což lze pochopit a respektuji to. Vy prosím, je-li to ve Vašich silách, respektujte nás. Vše ostatní už patří do soukromé korespondence. A hlavně - netýká se článku, pod kterým diskuse probíhala. Howgh.

Komentář ze dne: 13.05.2012 11:27:25     Reagovat
Autor: - Ota (@)
Titulek: odpověď
Je možné že jsem to špatně pochopil,ale řekl bych,že s článkem,pod kterým tato diskuze probíhá,nesouvisí ani jeden z dosud zveřejněných komentářů(ne jenom ta moje).Proti recenzi ježka v kleci Gen nic nemám,to jste špatně pochopil zase vy a proti Bohouškovi už vůbec ne,chodím na ně rád.Ale nelíbí se my když někdo někoho neprávem napadá.Tak se Vám tímto omlouvám ale za svým názorem si stojím.

Komentář ze dne: 13.05.2012 13:02:29     Reagovat
Autor: - Alpín
Titulek: Rád bych požádal...
... stávající i případně se chystající autory komentářů souvisejících s tímto prazvláštním tématem, aby pokud možno tuto diskusi již nerozvíjeli.
Naopak stále ještě zde má možnost odvolat svá hrubě nepravdivá tvrzení přispěvatel podepisovaný jako "Radek".
Jak jsem již sdělil, bude na Bohouškovi zveřejněn souhrn faktů, podle kterého si každý bude moci udělat představu a závěry sám.
Bohouška, ani mne osobně, situace a práce na chystaném textu naprosto netěší, ale míra nepravdy a nevychovanosti již výrazně překročila mez, kdy lze ještě bez obrany nechávat prostor jen jedné straně.

Komentář ze dne: 13.05.2012 18:03:25     Reagovat
Autor: - Radek (@)
Titulek: Jen tak dál pane Lebedo
z mé strany bylo již vše vysvětleno a když bude pan Milan Lebeda obviňovat i své stálé čtenáře, tak nevím co tím sleduje. Již třikrát jsem ho slušně požádal o smazání mého jména, které zde bohužel ve své hlouposti napadá, ale naprosto mne ignoruje. Napište si sem cokoliv, ale názor si udělají spíše všichni, kteří vidí Vaše jednání.

  Reklama
Foglarovské výroky
"Tak vám řeknu, že už mám té zimy až po krk! Místo jara zase ještě znovu sníh a mráz!" - Červenáček při pohledu z okna klubovny RŠ při plánování výpravy.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
13 otázek - kvízy
Poslední komentáře
Jezival original 1966 prodán
"Tak Jezival original 1966 prodán českému sberateli. Jsou už jen novodobé verze."
Krabičky na ježka v kleci za poštovné či odvoz
Foglar v Čs. rozhlase především potkal redaktora
"zapáleného pro "stínadelskou věc".. jméno tehdejšího redaktora v rozhlase neřeknu.. tragičnost spočívá v tom, že v čase, kdy je za ... "
Třetí svazek souborného díla Jaroslava Foglara v novém vydání. Záhada hlavolamu s ilustracemi Jiřího Gruse. Příloha soutěž Poselství ze Stínadel
Děkuji
"Děkuji, já jenom abych jestli jsem třeba nezadal špatný email 😉 jinak to chaou a teď si počkám 😊"
Skautská nadace Jaroslava Foglara spustila Jestřábův e-obchod
ad dodání
"Vše administrujeme ručně, takže potvrzení objednávky chvilku trvá. Jak uvádíme na webu, rozesílku děláme jednou týdně, většinou v úterý nebo ... "
Skautská nadace Jaroslava Foglara spustila Jestřábův e-obchod
Dodání
"Dobrý den, chtěl bych se zeptat, za jak dlouho můžu očekávat platební údaje? A také za jak dlouho mi dodávka přijde? Objednával jsem si v ... "
Skautská nadace Jaroslava Foglara spustila Jestřábův e-obchod
Ne-Rychlonožkova čepice
"Jakýpak "merch"?! Vždyť to vůbec není Rychlonožkova čepice! Ten měl na lemu kulicha žluté pruhy široké a navíc ve svislém směru. T ... "
Limitovaná edice Rychlonožkovy čepice
bez titulku
"Plánek kola možno získat zde: http://obchod.jezcivkleci.cz/?39,jezek-v-kle ci-original-nerez. Jinak malované je to hezky."
Třetí svazek souborného díla Jaroslava Foglara v novém vydání. Záhada hlavolamu s ilustracemi Jiřího Gruse. Příloha soutěž Poselství ze Stínadel
ad příloha
"Každá kniha JF vydaná v této řadě pro dnešní děti má v sobě přílohu, jejímž smyslem je vést čtenáře k aktivitě. Soutěž Poselství ze Stínadel ... "
Třetí svazek souborného díla Jaroslava Foglara v novém vydání. Záhada hlavolamu s ilustracemi Jiřího Gruse. Příloha soutěž Poselství ze Stínadel
To zase znamená co?
""Ke knize bude přiložena soutěž Poselství ze Stínadel poprvé vydaná spolu se Záhadou hlavolamu v nakladatelství Blok v roce 1968." ... "
Třetí svazek souborného díla Jaroslava Foglara v novém vydání. Záhada hlavolamu s ilustracemi Jiřího Gruse. Příloha soutěž Poselství ze Stínadel
Merch jede........
"Tak koukám, že nadace i akademie se v produkci originálních artefaktů předhánějí jako o závod. Nu, což, už v době kamenné, železné a kdejaké ... "
Skautská nadace Jaroslava Foglara spustila Jestřábův e-obchod
Minigalerie Rychlých šípů Marko Čermáka
"Magnetky jsou zatím k dostání jen na akcích v rámci projektu Akademie Jaroslava Foglara. S ohledem na složitost zasílání magnetek na objedná ... "
Z lednového Kolegia Akademie Jaroslava Foglara 16. 1. 2019
Magnetky Rychlých šípů
"Dají se někde koupit, nebo objednat magnetky Rychlých šípů? Je možno získat i jen vybrané obrazy?"
Z lednového Kolegia Akademie Jaroslava Foglara 16. 1. 2019
bez titulku
"Tomu říkám merch! Výborně!"
Limitovaná edice Rychlonožkovy čepice
JF-Jestřáb v novinách...,
"a to v titulu Deník, dnes tj. ve středu na straně 10. Sběratelé máte možnost si noviny ještě zakoupit v supermarketech atd."
Poslední čtyři vstupenky na Záhadu hlavolamu pro Jestřába. Při představení grafický list Pavla Čecha a nově objevená autobiografie Jaroslava Foglara.
JF v televizi (pátek)
"Nejnovější tel. program TV Expres č. 3 přináší v tomto týdnu 2 stránky o JF-Jestřábovi a také současně upozornění na film "Hlavolam jmé ... "
Poslední čtyři vstupenky na Záhadu hlavolamu pro Jestřába. Při představení grafický list Pavla Čecha a nově objevená autobiografie Jaroslava Foglara.
Na idens.cz článek o Jestřábovi
"Na idnes.cz je článek o Jestřábovi: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ja roslav-foglar-byt-zizkov-kristanova-ulice-preklada tel-spisovatel ... "
Členové Sdružení přátel Jaroslava Foglara se setkají u Jestřábova hrobu
První setkání se uskuteční ve 13.13 hodin
"Protože ve středu 23.1. se chystají uctít památku Jaroslava Foglara u jeho hrobu i další příznivci jeho odkazu, upřesňujeme, že první vzpomí ... "
Členové Sdružení přátel Jaroslava Foglara se setkají u Jestřábova hrobu
Poděkování
"Ahoj Slávku, Písnička je moc hezká, pouštím si ji stále dokola. Text se velice vydařil ! V tvém podání to zní velmi pravdivě, přirozeně a ... "
Díky za Rychlé šípy - Slavomil Janov - Nashvile
prodej i jinde
"Na četné dotazy upřesňuji, že autobiografie Běh mého života se bude prodávat i později, nejen na divadelním představení. Podrobnosti o jejím ... "
Poslední čtyři vstupenky na Záhadu hlavolamu pro Jestřába. Při představení grafický list Pavla Čecha a nově objevená autobiografie Jaroslava Foglara.
Fischerovy a Čermákovy RŠ jsou klenotem
"Foglarovy tvorby.. málokdo si uvědomuje, že komplet originál příběhů RŠ vč. stínadel se odehrává v době dvojkařské zlaté generace a 2. světo ... "
Marko Čermák: Rychlé šípy se vytrácí, jejich idea by měla přežít. | Filip Nesládek
To je jedno
"Já si myslím, že konec věrohodný je.Nějaké přátelství i přes takové problémy přežít musí, i kdyby to bylo jen jedno z desíti, dvaceti, prost ... "
Komiksové bubliny: Knížky - Jaroslav Foglar: Chata v jezerní kotlině
Výročí RŠ 1939-2019
"K výročí názvu Rychlé šípy (tj. poprvé tato dvě slova pronesená Jarkou Metelkou v kresleném seriálu před 80 lety na památku Mirkova běhu, př ... "
Tříkrálová cukrárna s Pražskou pobočkou SPJF
Komentář k videu
"Video, řekl bych, má část pravdy s Tarantulí. Ta parta nepředstavuje dost síly a ani dost zla. A proč vykladač úplně pominul Derneta? Dernet ... "
Komiksové bubliny: Knížky - Jaroslav Foglar: Chata v jezerní kotlině
bez titulku
"Naprosto stupidní a necitlivé hodnocení knihy J.Foglara!"
Komiksové bubliny: Knížky - Jaroslav Foglar: Chata v jezerní kotlině

reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .