| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Bohoušek doporučuje
Město jako přízrak - Pražské inspirace Jaroslava Foglara
Město jako přízrak - Pražské inspirace Jaroslava Foglara
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara
Sběr dat (připravujeme)
Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Rychlé šípy - Albatros
Bohoušek doporučuje

Komentáře

ke článku: Režisér Hynek Bočan vzpomíná na foglarovská témata své práce v publikaci Moje cesta Zdivočelou zemí
ze dne 14.01.2013, autor článku: Antonín Nejedlý

Komentář ze dne: 16.03.2013 16:49:48     Reagovat
Autor: - Martin (Martin.Chodera@seznam.cz)
Titulek: seriálový ježek v kleci
Trochu odbočím od tématu tohoto článku,i když to s ním částečně souvisí.Neví někdo,kde resp. u koho skončil seriálový ježek v kleci(ten ježek v kleci co v seriálu hrál) a mosazný ježek v kleci se šroubovacím víčkem klece,který je k vidění v rukou pana režiséra Bočana ze začátku dokumentu o natáčení seriálu Z.H.,který se jmenuje Pokračování příště.Byl bych vděčný za jakýkoliv kontakt na tuto osobu nebo osoby,poslaný na můj email nebo napsaný na tyto stránky.Děkuji za případnou odpověď.

Komentář ze dne: 19.03.2013 11:44:41     Reagovat
Autor: - Akademie Jaroslava Foglara (jaroslav.foglar@email.cz)
Titulek: S Hynkem Bočanem do Stínadel
Ve středu 10. dubna od 17 hodin se v rámci Akademie Jaroslava Foglara uskuteční v Praze 1 na Starém Městě akce S Rychlými šípy do staroměstslých Stínedel. Projekt k 75. výročí RŠ je zároveň součástí poznávacího a charitativního projektu Učené toulky, který organizuje partnerské sdružení KampaNula. Účastnický poplatek z akce je věnován na charitativní účely nadačního fondu KampaNula, který kromě charity podporuje i rozvoj občanské společnosti v Praze 1.
Učená toulka č. 13 (!) bude vycházkou po místech Starého Města, která souvisejí s dílem JF a také natáčením TV seriálu Záhada hlavolamu (1969). Účast na akci přislíbil režisér Hynek Bočan. Po ukončení vycházky (cca 90 - 120 minut) je plánováno neformální setkání a beseda s režisérem - a překvapením.
Další info: 602 686 725, jaroslav.foglar@email.cz

Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Střípky ze života JF
Foglarovský svět a sametová revoluce (2019)
13 otázek - kvízy
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .