| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Komentáře

ke článku: Foglar v Kanceláři Blaník
ze dne 16.05.2015, autor článku: Petr Molka

Komentář ze dne: 16.05.2015 19:33:01     Reagovat
Autor: - Akademie Jaroslava Foglara (jaroslav.foglar@email.cz)
Titulek: Pitomost na entou
Takové voloviny a stupidity jako je Kancelář Blaník snad ani nelze nijak rozumně komentovat. Bohužel obdobných pitomostí se ve virtuální "streamové" produkci vytvářejí tuny. Trochu se i divím Bohouškovi, že to dal mezi hlavní zprávy. Ve stručných aktualitách by tomu odpovídalo místo tak akorát, a to ještě by mohla být TV Stream ráda, že si jejích kvazi nesmyslů Bohoušek vůbec všiml!

Komentář ze dne: 16.05.2015 22:03:28     Reagovat
Autor: - Krizmen (@)
Titulek: Milá Akademie Jaroslava Foglara
díky za názor, nicméně je svobodnou vůlí naší redakce co zveřejníme a co ne. ;-) stejně jako Ty (Akademie Jaroslava Foglara) používáš e-mail na konkrétní (a již nežijící osobu) :-)

Komentář ze dne: 16.05.2015 22:50:52     Reagovat
Autor: - PM (@)
Titulek: Foglar v Blaníku
Já to beru jako zajímavost a pro budoucnost zásadní informaci - až jednou budeme dohledávat v kterém českém čistě internetovém seriálu se poprvé objevilo jméno Jaroslava Foglara. Bohoušek zveřejněním této informace usnadňuje (tak jako i v jiných případech) badatelům jejich pátrání. :-)

Komentář ze dne: 17.05.2015 11:10:42     Reagovat
Autor: - Akademie Jaroslava Foglara (jaroslav.foglar@email.cz)
Titulek: Howgh k pitomosti na entou
Milý Krizmene, v komentáři o Kanceláři Blaník = pitomosti na entou, nebyla ani jediným slovem zpochybněna svobodná vůle redakce Bohouška, co a jak bude zveřejňovat. Takže reagovat na komentář toto tímto směrem, je krokem do houští. Nicméně (i na základě konzultace s 1/3 Bohouška) je mi jasné, proč a jak - technicky - ke zveřejnění tohoto materiálu došlo v této podobě, v hlavních zprávách i aktualitách

Komentář ze dne: 17.05.2015 17:52:46     Reagovat
Autor: - Krizmen (@)
Titulek: Tak vidíš
milá Akademie jak to vlastně je :-)

Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .