| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Sraz Klubu kamarádů Kapitána Kida

[ Autor: Milan Lebeda - Alpín | zařazeno: 24. 7. 2003 | přečteno 375 ]

Výroční sraz Klubu kamarádů Kapitána Kida se i letos koná na romantické zřícenině hradu Zbořený Kostelec u Týnce nad Sázavou. Máte-li tedy čas a chuť, můžete s Kapitánem Kidem probrat jeho Poslední tajemství Jana T., samozřejmě i další tvorbu, vyslechnout si jeho koncert nebo vystoupení hostů a ještě do Týnce dojet vlakem taženým párou ...Akce je v sobotu 26. 7. od 14 hodin přímo na hradě. Začíná se koncertem Kapitána Kida, hostují Banjo Gang a další kamarádi. V prodeji bude povídková sbírka Divnobraní a možná i další tituly. Uskuteční se volná beseda, chystá se táborový oheň i další program. Do Týnce nad Sázavou jede také v sobotu z Prahy parní vlak: odjezd z Hlavního nádraží v 10.30, příjezd do Týnce v 12.19. O Posledním tajemství Jana T. se na Bohouškovi zmínily články 23. 7., 20. 7., 27. 4., 2. 4., 31. 3., 24. 3. a 21. 3. 2003. Stránky Jaroslava Velinského - Kapitána Kida www.kkkk.cz Stránky Zbořeného Kostelce http://sweb.cz/zborenykostelec/
Foglarovské výroky
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2023
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .